4:1
finał (1:1)
11.07.2019, 19:00 • Brøndby Stadium, Brøndby • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Brøndby IF – FC Inter Turku
4:1
finał (1:1)
Gole: 5. Wilczek, 68. Wilczek, 71. Tibbling, 78. Fisker – 20. Furuholm
Kartki:
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 3:4. Foule: 10:4.
Brøndby IF:
Schwabe – Mensah, Arajuuri, Hermannsson, Jung – Kaiser (90+1. Borkeeiet), Radoševič, Vigen (64. Fisker) – Hedlund, Wilczek (C), Tibbling (83. Lindstrom)
Zmiany: Tornes – Borkeeiet, Erceg, Fisker, Gammelby, Lindstrom, Uhre
Trener:
FC Inter Turku:
Moisander – Tenho, Hamalainen, Klinkenberg – Markkula, Paananen (81. Mastokangas), Ojala (74. Kuningas), Muniz Cegarra, Balbi – Furuholm (C), Valenčič
Zmiany: Marttinen – Ademi, Hoskonen, Kamy, Kuningas, Maenpaa, Mastokangas
Trener:
Sędziowie: Kristoffer Karlsson – Joakim Amri Nilsson, Mikael Hallin (vš. SWE)
Widownia:
Drugi mecz: Inter Turku - Brøndby 2:0
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+3
90+2
90+1
81
78
Strzelcem bramki KASPER FISKER.
74
71
71. Simon Tibbling (BRY) - 3:1
71
Strzelcem bramki SIMON TIBBLING.
68
68. Kamil Wilczek (BRY) - 2:1
68
Strzelcem bramki KAMIL WILCZEK.
64
46
45+1
20
20. Timo Furuholm (ITU) - 1:1
20
5
5. Kamil Wilczek (BRY) - 1:0
5
Strzelcem bramki KAMIL WILCZEK.
1