3:1
finał (1:0)
11.07.2019, 21:00 • Hidegkuti Nándor Stadion, Budapešť • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Budapest Honvéd FC – Żalgiris Wilno
3:1
finał (1:0)
Gole: 33. Banó-Szabó, 55. N'Gog, 69. Gazdag (kar.) – 90+2. Uzela
Kartki: 62. Gazdag (HNB), 74. Kukoč (HNB) – 5. Kiš (ŽAV), 69. Mikoliunas (ŽAV), 85. Tomić (ŽAV)
Spudłowany karny!: 85. Gazdag (HNB), bramkarz Berkovec obronił
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 1:7. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 3:2. Foule: 11:17.
Budapest Honvéd FC:
Levkovič – Kovács, Batik, Kamber (C), Lovrič, Kukoč (74. Uzoma) – Gazdag, Heffler, Banó-Szabó (83. D. K. Kiš) – Moutari, N'Gog (70. Cipf)
Zmiany: Berla – Cipf, Hegedus, Kesztyus, D. K. Kiš, Majer, Uzoma
Trener:
Żalgiris Wilno:
Berkovec – Mikoliunas (C) (73. Uzela), Bolha, Tomič, Slijngard – Perez (88. Simkus), Vorobjovas – Baravykas (67. Vareika), T. Kiš, Morer – Antal
Zmiany: Vitkauskas – Filipov, Jarusevicius, Simkus, Urbys, Uzela, Vareika
Trener:
Sędziowie: Marhefka – Tomcik, Hrmo (vš. SVK)
Widownia:
Drugi mecz: Żalgiris - Honvéd 1:1
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+3
90+2
90+2. Uzela (ŽAV) - 3:1
90+2
Strzelcem bramki UZELA.
88
85
85. Gazdag (HNB)
85
85
84
84.
83
80
80.
74
74
73
70
69
69. Gazdag (HNB) - 3:0
69
Bramkę z rzutu karnego zdobywa GAZDAG..
69
68
68.
67
64
64.