2:0
finał (0:0)
11.07.2019, 18:00 • Kuopion Keskuskenttä, Kuopio • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Kuopion Palloseura – FC Vitebsk
2:0
finał (0:0)
Gole: 61. Murillo, 74. Rangel
Kartki: 65. Rangel (KPS), 68. Thiaw (KPS) – 47. Melo (VTB), 59. Starhorodskij (VTB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 9:4. Spalone: 1:2. Foule: 10:11.
Kuopion Palloseura:
Virtanen – Taimi, Diallo, Soldo, Murillo – Saxman, Ayarna, Thiaw (77. Jyry) – Niskanen (72. Savolainen), Rangel (86. Ngueukam), Pennanen (C).
Zmiany: Töyräs – Savolainen, Ngueukam, Purje, Manga, Jyry, Nissinen.
Trener:
FC Vitebsk:
Gušenko – Chalov, Khubutia, Karamuška, Zolotov – Skitov (C), Kozlov, Cavalkante Melo, Starhorodskij (59. Matveenko), Pechenin – Feščuk.
Zmiany: Zhurov – Masesau, Matveenko, Klopotski, Fedosov, Volkau, Ryžkov.
Trener:
Sędziowie: Grujić – Bogičević, Grujic (všichni SRB)
Widownia:
Drugi mecz: Vitebsk - KuPS 1:1
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+4
86
77
74
74. Rangel (KPS) - 2:0
74
72
68
65
61
61. Luis Carlos Murillo (KPS) - 1:0
61
59
59
58
58. Rangel (KPS)
47
46
45+2
1