6:0
finał (2:0)
11.07.2019, 19:00 • Boris Paichadze Dinamo Arena (Tbilisi) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Dinamo Tbilisi – La Adelita UE Engordany
6:0
finał (2:0)
Gole: 6. Ninua, 21. Kuchianidze, 61. Kavtaradze, 69. Kutalia (kar.), 72. Kuchianidze, 80. Zaria
Kartki: 79. Zaria (DTB) – 5. Bouharma (ENY), 66. Varela (ENY), 72. Serra (ENY), 74. Spano (ENY), 85. Peppe (ENY)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 11:1. Strzały niecelne: 8:0. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 3:3. Foule: 17:10.
Dinamo Tbilisi:
Perales – Ruchaja (K), Mongil, Koburi, Kimadze – Ninua, Kuchianidze (75. Kardava) , Papava (57. Zaria) – Šengelia (63. Daffe) , Kutalia, Kavtaradze
Zmiany: Litovčenko – Jašvili, Kardava, Medioub, Zaria, Šualia
Trener:
La Adelita UE Engordany:
Coca – Agüero, Brito, Varela, Deivis – Bouharma, Spano – Laborda (71. Peppe) , Serra, Gomez (K) (90+2 Maneiro) – Lafont (85. Guida)
Zmiany: Rubio – Guida, Maneiro, Peppe, Ruivo
Trener:
Sędziowie: M. Krogh
Widownia:
Drugi mecz: Engordany - Dinamo Tb. 0:1
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+6
90+2
85
85
80
80. Zaria (DTB) - 6:0
80
Strzelcem bramki ZARIA.
79
75
74
72
72
72. Kuchianidze (DTB) - 5:0
72
Strzelcem bramki KUCHIANIDZE.
71
69
69. Kutalia (DTB) - 4:0
69
Bramkę z rzutu karnego zdobywa KUTALIA..
68
68.
66
63
61
61. Kavtaradze (DTB) - 3:0
61
Strzelcem bramki KAVTARADZE.