1:1
finał (1:0)
11.07.2019, 19:00 • Daugava (Liepāja) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FK Liepaja – Dinamo Mińsk
1:1
finał (1:0)
Gole: 12. Ikaunieks (kar.) – 88. Kaplenko
Kartki: 15. Dodo (LIE), 60. Tobers (LIE), 90+6. Žulevs (LIE) – 19. Chizh (MNK), 49. Yahaya (MNK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 4:7. Rzuty rożne: 2:1. Spalone: 5:0. Foule: 14:18.
FK Liepaja:
Ralkevičs – Jurkovskis, Keita, Ivanovs (C), Žulevs – Fortes (82. Spataru), Tobers, Strumia – Friday, Ikaunieks, Dodo
Zmiany: Zviedris – Vilumsons, Torres, Smetanovs, Spataru, Askerovs, Jaunarajs-Janvaris
Trener:
Dinamo Mińsk:
Plotnikov – Zaleski, Gavrilovič (C), Chizh, Lyakh (46. Tigijev) – Trebotič, Kaplenko, Yahaya – Děmčenko (72. Bilonog), Fatai, Zubovič (79. Vergeichik)
Zmiany: Ignatovič – Tigijev, Bilonog, Ksenofontov, Ložkin, Ivanov, Vergeichik
Trener:
Sędziowie: Nobre – Mesquita, Pereira (všichni Portugalsko)
Widownia:
Drugi mecz: Dinamo M. - Liepaja 1:2
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
88
88. Kaplenko (MNK) - 1:1
88
Strzelcem bramki KAPLENKO.
12
12. Ikaunieks (LIE) - 1:0
12
Bramkę z rzutu karnego zdobywa IKAUNIEKS..