3:1
finał (1:0)
11.07.2019, 17:00 • FFA Academy Stadium, Yerevan • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Alaszkert Erywań – FK Makedonija Gjorce Petrov
3:1
finał (1:0)
Gole: 15. Tankov, 66. Sekulič, 82. Neto (sam.) – 52. Jašaroski
Kartki: 31. Iškhanjan (ALS), 73. Sekulič (ALS) – 71. Lichina (FKM), 80. Filipovski (FKM)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 3:2. Foule: 15:8.
Alaszkert Erywań:
Cancarevič – Daghbashjan, Iškhanjan, Mkojan, T. Voskanjan – Sekulič, Grigorjan (C), Hajrapetjan – Nenadovič (89. Manasjan), Tankov (85. Thiago Galvao), Marmentini (71. Coelho Andrade)
Zmiany: Avagjan – Stojkovič, Manasjan, Thiago Galvao, Šanjan, Coelho Andrade, Pogosjan
Trener:
FK Makedonija Gjorce Petrov:
Jovanovski – Pecov, Misevski (69. Lichina), Da Silva Neto, De Araujo – Filipovski, Da Silva – Jašaroski, Božinovski (C), Tanturovski – Carvalho (89. Trajkoski)
Zmiany: Dimovski – Lichina, Trajkoski, Demir, Voša, Adem, Emini
Trener:
Sędziowie: N. Verboomen – J. Cremers, M. Hillaert
Widownia: 927
Drugi mecz: Makedonija - Alaszkert 0:3
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+5
89
Zmiana w drużynie Alaszkert Erywań: z boiska schodzi Manasjan, na boisku pojawia się Nenadovič.
85
84
84. Sekulič (ALS)
82
82. Da Silva Neto (ALS) - 3:1
82
Samobójcze trafienie zalicza DA SILVA NETO.
80
74
74. Sekulič (ALS)
73
71
71
69
66
66. Sekulič (ALS) - 2:1
66
Strzelcem bramki SEKULIČ.
52
52. Jašaroski (FKM) - 1:1
52
Strzelcem bramki JAŠAROSKI.
46
45+2
31
15
15. Tankov (ALS) - 1:0
15
Strzelcem bramki TANKOV.
1