1:2
finał (1:1)
11.07.2019, 21:00 • Pecara stadium, Siroki Brijeg • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
NK Široki Brijeg – Kajrat Ałmaty
1:2
finał (1:1)
Gole: 33. Enin – 29. Eseola, 58. Eseola
Kartki: 57. Bagarič (SIB), 59. Kovačič (SIB), 70. Marič (SIB) – 6. Achmetov (KAL), 26. Abiken (KAL), 48. Orazov (KAL), 54. Žukov (KAL), 71. Kosovič (KAL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 1:5. Foule: 13:12.
NK Široki Brijeg:
Zlomislič – Corič (C), Kovačič, Matič, Kvešič – Stanič (68. Vukoja B.), Enin, Marič – Jovič (79. Vukoja Z.), Bagarič, Babič (57. Jurilj)
Zmiany: Miškič – Barišič, Franjič, Hrkač, Jurilj, Vukoja B., Vukoja Z.
Trener:
Kajrat Ałmaty:
Pokatilov – Mikanovič, Dugalič, Achmetov, Sujumbajev – Wrzesinski, Orazov (63. Kosovič), Abiken (56. Kuat), Žukov – Eseola, Islamchan (C) (76. Keiler)
Zmiany: Kosovič, Eppel, Keiler, Kuat, Politevič, Tunggyšbajev, Ustimenko
Trener:
Sędziowie: Sebastian Colţescu – Sebastian Gheorghe, Daniel Mitruti (vš. ROU)
Widownia:
Drugi mecz: Kajrat - Široki 2:1
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+4
86
86.
79
76
71
70
68
63
59
58
58. Aderinsola Eseola (KAL) - 1:2
58
Strzelcem bramki ADERINSOLA ESEOLA.
57
57
56
54
48
46
45+1
33
33. Ivan Enin (SIB) - 1:1
33
Strzelcem bramki IVAN ENIN.