0:1
finał (0:1)
11.07.2019, 20:45 • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Cliftonville FC – FK Haugesund
0:1
finał (0:1)
Gole: 42. Grindheim
Kartki: 37. Donnelly (CLF), 76. Breen (CLF), 86. McMenamin (CLF) – 24. Kone (HAU), 54. Sandberg (HAU) 79. Kallevag (HAU)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 2:0. Foule: 19:14.
Cliftonville FC:
Brush – McDermott, Breen, Gorman – Mcmenamin, Curran, Bagnall, Boherty, Ives – Gormley, Donnelly
Zmiany: Dunne – Curran, Foster, Harkin, Harney, Maguire, Wilson
Trener:
FK Haugesund:
Sandvik – Desler, Bergqvist, Hansen, Sandberg – Grindheim, Tronstad, Leite – Samuelsen, Kone, Kallevag
Zmiany: Gostomski – Ikedi, Knudsen, Kryfgard, Ndayisenga, Pedersen Thore, Velde
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Drugi mecz: Haugesund - Cliftonville 5:1
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
86
79
76
54
37
24