2:1
finał (1:0)
11.07.2019, 20:45 • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Aberdeen F.C. – Rovaniemen Palloseura
2:1
finał (1:0)
Gole: 36. McGinn, 48. Cosgrove – 90+3. Jäntti
Kartki: 39. Cosgrove (ABE) – 19. Llamas Pardo (RPS), 25. Katz (RPS), 73. Sissoko (RPS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 14:3. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 1:0. Foule: 13:10.
Aberdeen F.C.:
Lewis – Logan, Devlin, McKenna, Considine – Wright (74. McLennan), Ferguson, Gallagher – McGinn (82. Wilson), Cosgrove, Hedges (61. Campbell).
Zmiany: Černý – Wilson, Main, Taylor, May, McLennan, Campbell.
Trener:
Rovaniemen Palloseura:
Reguero – Hyvärinen, Sissoko, Katz, Taiwo – Pardo (76. Jäntti), Sihvonen – Rahimi, Lingman, Muinonen (57. Kada) – Kokko (65. Jokelainen).
Zmiany: Šiškovski – Ölander, Tamminen, Jokelainen, Jäntti, Agnaldo, Kada.
Trener:
Sędziowie: Sjöberg – Klyver, Magnusson.
Widownia:
Drugi mecz: Rovaniemi - Aberdeen 1:2
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+4
90+3
90+3. Jäntti (RPS) - 2:1
90+3
Strzelcem bramki JÄNTTI.
82
76
74
73
69
69.
65
61
57
48
48. Sam Cosgrove (ABE) - 2:0
48
Strzelcem bramki SAM COSGROVE.
46
45+1
39
36
36. Niall McGinn (ABE) - 1:0
36
Strzelcem bramki NIALL MCGINN.
25
19