1:2
finał (0:0)
11.07.2019, 20:00 • Belle Vue, Rhyl • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Connah's Quay Nomads – Kilmarnock F.C.
1:2
finał (0:0)
Gole: 75. Taylor (sam.) – 82. Brophy, 90+2. Findlay
Kartki: 21. Morris (CQU), 60. Owen (CQU)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 1:5. Strzały niecelne: 1:4. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 4:2. Foule: 16:10.
Connah's Quay Nomads:
Brass – Disney, Horan (C), Holmes, Roberts – Harrison – Poole, Morris, Owen, Bakare – Wilde.
Zmiany: Green – Farquharson, Insall, Woolfe, Harwood, Wignall, Weir.
Trener:
Kilmarnock F.C.:
MacDonald – O'Donnell, Broadfoot, Findlay, Taylor – Power, Dicker (C), McKenzie (64. El Makrini) – Burke, Brophy, Thomas (78. Kiltie).
Zmiany: Brănescu – Kiltie, El Makrini, Waters, Wilson, Millen, Cameron.
Trener:
Sędziowie: Lambrechts – Vanyzere, De Rocker (všichni BEL)
Widownia:
Drugi mecz: Kilmarnock - Connah's Quay 0:2
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+3
90+2
90+2. Stuart Findlay (KIL) - 1:2
90+2
Strzelcem bramki STUART FINDLAY.
82
82. Eamonn Brophy (KIL) - 1:1
82
Strzelcem bramki EAMONN BROPHY.
78
75
75. Greg Taylor (CQU) - 1:0
75
Samobójcze trafienie zalicza GREG TAYLOR.
64
60
46
45+3
21
1