Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

Partizan Belgrad – FC Steaua Bukareszt

4:2

finał (1:2)

05.08.2015, 20:30 • Stadion FK Partizan, Belgrad • 3 runda kwalifikacyjna • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (22:52:57)
Jeszcze jeden, pasjonujący pojedynek w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Partizan Belgrad, choć postawił się pod ścianą, to fenomenalnym pościgiem w drugiej połowie, zapewnił sobie awans. Steaua nie grała źle, do przerwy była bliziutko sukcesu, jednak czerwona kartka zaraz po powrocie z szatni zmieniła obraz meczu. Przy żywiołowej publiczności w Belgradzie drużyny stworzyły smakowite widowisko, a kibice, którzy nawet na moment nie zwątpili w Partizana, mogą triumfować.

90+5

90+3

Święto na trybunach. Trwa trzecia z pięciu doliczonych minut, ale wiadomo już, że Partizan Belgrad gra dalej o Ligę Mistrzów.

90+2

Trujić przesadził z celebrowaniem radości po golu. Żółta kartka.

90

90. Nikola TRUJIĆ - 4:2

90

Gol dla Partizana!
NIKOLA TRUJIĆ przesądza sprawę awansu swoim strzałem po dośrodkowaniu Zivkovicia. Wejście smoka zmiennika!

90

Zostawił sobie zmiany na końcówkę sztab Partizana Belgrad – Trujić zamiast Babovicia.

89

Gorąco w loży VIP, gorąco na trybunach i boisku. Ostatnie minuty, w których Steaua Bukareszt może zdobyć tego jedynego gola, który da jej awans.

87

Popa zaprezentował swoją firmową akcję ze zbiegnięciem z lewego skrzydła do środka pola. Chciał uderzyć, ale nadział się na wyciągniętą nogę defensora Partizana Belgrad.

86

Ilić złapany na spalonym. Nie rozpacza z tego powodu, a trener bije brawo z ławki, że utrzymał piłkę daleko od własnego pola karnego.

83

Kibice ani przez moment nie zwątpili, że ich pupile odrobią stratę. Teraz triumfują, ponieważ Partizan Belgrad przeprowadził po przerwie prawdopodobnie skuteczną pogoń.

81

Podobnie zachował się Popa, któremu zabrakło odwagi w momencie oddawania strzału. Partizan podwoił krycie i skończyło się stratą.

79

Kombinacje, kombinacje, a przyjezdnym radość. Za długo podawali sobie piłkę zawodnicy z Belgradu na obrzeżach pola karnego, a mieli przynajmniej dwie szanse na soczyste uderzenie.

77

Chwila przerwy w grze. Tudorie zderzył się z przeciwnikiem i obaj potrzebują wsparcia fizjoterapeutów. To musiało boleć.

75

Tade przyjął futbolówkę na klatkę piersiową, po czym zabrakło mu wsparcia partnerów. Siła złego na jednego i strata napastnika Steauy Bukareszt.

74

Zadaniem gospodarzy jest utrzymywanie piłki jak najdalej od własnego pola karnego. Radzą sobie z tym zadaniem poprawnie. Steaua jeszcze nie zagroziła im po zmianie wyniku.

72

Natychmiast trzecia i ostatnia zmiana: Tudorie za Breevelda.

70

Iancu za autora jednego z goli dla Steauy Bukareszt – Hamrouna.

4:2

finał (1:2)

Gole: 8. Babović, 59. Jevtović, 69. A. Zivković, 90. Trujić – 11. Muniru, 33. Hamroun

Kartki:   90+2. Trujić (PAB) – 54. Alcenat (STB), 56. Hamroun (STB), 57. Guilherme (STB), 61. Breeveld (STB)   47. Varela (STB)

Spudłowany karny!: 49. Bozhinov (PAB), bramkarz Cojocaru obronił

Partizan Belgrad: Z. Zivković – Vulicević, Balazić, Fabricio, Petrović – Brasanac, Jevtović – Oumarou, Babović (90' Trujić), A. Zivković – Bozhinov (61' Ilić).

Zmiany: Kljajić – Ninković, Ilić, Cirković, Bogosavac, Saponjić, Trujić.

FC Steaua Bukareszt: Cojocaru – Alcenat, Varela, Papp, Tosca – Muniru, Breeveld (72' Tudorie) – Popa, Hamroun (70' Iancu), Chipciu (51' Guilherme) – Tade.

Zmiany: Nita – Rapa, Guilherme, Filip, Tahar, Tudorie, Iancu.

Sędziowie: I. Vad (sędzia główny)