Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

Club Brugge – Panathinaikos AO

3:0

finał (0:0)

05.08.2015, 20:30 • Jan-Breydel-Stadion, Brugge • 3 runda kwalifikacyjna • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (22:25:58)
To był naprawdę emocjonujący mecz. Jeszcze po pierwszej połowie wydawało się, że to goście są bliżej awansu do kolejnej rundy. Ostatecznie jednak miejscowi wyprowadzili świetne trzy ataki i za sprawą Coolsa, Vazqueza oraz Oulare pokonują aż 3:0 rywali. W dwumeczu padł wynik 4:2 dla Club Brugge i to oni zagrają w czwartej, ostatniej rundzie eliminacyjnej.

90+3

90+2

Jeszcze w samej końcówce Triantafyllopoulos fauluje uciekającego mu Oulare. W efekcie będziemy mieli stały fragment gry dla gospodarzy.

90+1

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry. W związku z tym za moment rozlegnie się ostatni jego gwizdek.

90

Za moment rozpocznie się doliczony czas gry tego spotkania. Już nic nie jest w stanie wyszarpać awansu świetnie dzisiaj się prezentującym belgijskim zawodnikom.

89

Fantastyczna odpowiedź gości, gdy Petrić przymierzył z rzutu wolnego! Ostatecznie dobre uderzenie tego napastnika zostaje obronione przez Bruzzese!

88

Zawodnicy Club Brugge starają się jeszcze pokazać swoim kibicom z jak najlepszej strony. Ciągle atakują i szukają kolejnych trafień.

87

Mało kto chyba spodziewał się takiego obrotu sprawy. W pierwszej połowie Grecy walczyli jak równy z równym, ale później sprawa miała się już kompletnie inaczej. Na chwilę obecną mamy mały pogrom.

86

Petrić tym razem nieprzepisowo zagrał w ofensywie. Fauluje on dobrze ustawionego Duarte i kolejna akcja gości nie przynosi sytuacji podbramkowej.

85

Lod nie wytrzymał teraz presji i wyraźnie sfaulował Oulare. Będzie to szansa na dośrodkowanie dla miejscowego zespołu.

84

Ostatnia korekta w składzie gospodarzy. Miejsce dobrze się dzisiaj prezentującego Vazqueza zajmuje Vanaken.

82

82. OULARE - 3:0

82

Gol dla Brugge!
To już chyba koniec marzeń gości!!! OBBI OULARE znalazł się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie w polu karnym zespołu z Aten!!! Wykorzystał tam podanie od Coolsa i skierował futbolówkę do siatki!!!

81

Zbliżamy się już powoli do końcówki spotkania w Brugge. Póki co gospodarze zdobyli dwie bramki, jednak teraz to goście szukają swojego trafienia po prawej stronie boiska.

80

Od rzutu rożnego grę wznawiają goście. Ostatecznie okazało się, że mamy przewinienie gracza tej drużyny w ofensywie.