Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

Szachtar Donieck – Fenerbahce SK

3:0

finał (1:0)

05.08.2015, 20:45 • Arena Lviv - Lwów, Ukraina • 3 runda kwalifikacyjna • Wiktor Bukowski

Niestety nie zobaczymy tam żadnej z polskich drużyn, a Lech Poznań trafia do eliminacji Ligi Europy. To wszystko na dziś, zapraszamy jutro na lajfy.com i relację ze spotkania rewanżowego Legii Warszawa! (22:48:17)
Po pierwszym spotkaniu wszystko było możliwe! Bezbramkowy remis nie premiował żadnej z drużyn, a świetnie wykorzystali to dzisiaj Ukraińcy, którzy nie pozostawili złudzeń rywalom. 3:0 to pewne zwycięstwo i Szachtar Donieck jest o krok od fazy grupowej Ligi Mistrzów!

90+4

90+3

Kjær nie radzi sobie z emocjami i jeszcze fauluje w ostatnich minutach! Druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona i Turcy w fatalny sposób żegnają się z Ligą Mistrzów!

90+1

Nic nie może się już wydarzyć! Gospodarze w pełni kontrolują przebieg gry i utrzymują się przy piłce.

90

3 minuty zostają doliczone do regulaminowego czasu gry! 180 sekund nadziei Fenerbahce na chociażby gola honorowego!

88

Podwójna zmiana w Fenerbahce. Naniego zmienia Stoch, a za Şenera Özbayraklı wbiega Mehmet Topal.

88

Caner Erkin świetnie pocelował niedaleko słupka z rzutu wolnego, ale Pyatov jest dzisiaj wszędzie! Nic nie wpadnie do bramki ukraińskiego golkipera w tym spotkaniu!

87

Dobry mecz Marlosa dobiega końca! Zastępuje go Kovalenko i limit zmian w Szachtarze zostaje wyczerpany!

85

Uderzenie bezpośrednio w stronę Volkana, ale tym razem dobrze interweniuje turecki bramkarz! Trzeba też przyznać, że przy wszystkich bramkach nie miał zbyt wiele do powiedzenia i gole na pewno nie były jego winą!

84

Brzydki faul Simona Kjæra, który przerwał osamotnioną kontrę Alexa Teixeiry. Musi być kartka, a Szachtar będzie miał jeszcze okazję ze stałego fragmentu gry!

83

Zmiana w drużynie Szachtar Donieck: z boiska schodzi Ordets, na boisku pojawia się Kucher.

83

Nani dośrodkowuje w obręb szesnastki, ale ponownie dobrze ustawieni byli gospodarze! Będzie teraz dużo przerw, bowiem trenerzy decydują się na kolejne roszady.

82

Zmiana w drużynie Szachtar Donieck: z boiska schodzi Gladkiy, na boisku pojawia się Eduardo.

81

Niepotrzebnie faulują teraz miejscowi, którzy stwarzają jeszcze okazje dla rywali. Nani będzie zaczynał od rzutu wolnego, ale wcześniej zmiana.

80

Nani starał się zaskoczyć Pyatova uderzeniem zza pola karnego, ale Szachtar ma dzisiaj między słupkami gracza światowej klasy!