Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

Skënderbeu Korcza – Milsami Orhei

2:0

finał (1:0)

05.08.2015, 20:45 • Stadiumi Skënderbeu • 3 runda kwalifikacyjna • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Spotkanie nie miało jednego głównego prowadzącego, styl rozgrywania akcji pozostawił wiele do mówienia, ponieważ był dość kiepski, trzeba po prostu pogratulować wygranego dwumeczu zespołowi Skënderbeu Korçë, który awansuje dalej, mimo słabego spotkania obejrzeliśmy dwie bramki, szczególnie druga była śliczna i warta pokazywania młodszym rocznikom. Zapraszamy na więcej spotkań w serwisie Lajfy.com! (22:48:45)

90+2

90+2

Skurcze chwytają zawodników i Pan Dias za chwilę zakończy już to spotkanie.

90+1

Żółtą kartkę otrzymuje Ademir (Skënderbeu Korçë).

90

Sędzie dolicza 2. minuty.

89

Spokojnie dogrywają już końcowe minuty oba zespoły, goście już pogodzeni z porażką nawet nie chcą tracić sił na jakieś indywidualne akcje.

88

Defensorzy Milsami pobawili się teraz z Berishą odgrywając się w taki sam sposób jak kilka minut temu ich przeciwnicy, tym razem jednak bliski przejęcia był Ademir, który naciskał Racu, ten pod presją wybił piłkę na aut.

87

Za małą liczbą zawodników zaatakowali górną piłkę centrowaną z rogu Korçë i spokojnie balonik wyłapuje Mitu.

86

Zryw zawodników Josa przyniósł efekt w postaci rzutu rożnego, do jego wykonania biegnie już Berisha.

85

Pięć minut do końca i żadna z drużyn nie kwapi się do rozgrywania już akcji ofensywnych, raczej grają od tyłu do środkowej linii i tak w kółko.

84

Berisha! Piękna sytuacja skrzydłowego Korçë, który przedryblował całą prawą flankę Milsami i oddał strzał, intuicyjnie broni Mitu nogami, piłka trafia jeszcze pod nogi Ademira, Brazylijczyk jednak spudłował z bliskiej odległości kilkanaście dobrych metrów!

83

Nic jednak z tego nie wyszło, Skhembi po tylu rajdach jest wykończony i padł na murawę, chyba jakiś skurcz, a może taktyka doczekania tych ostatnich paru minut.

82

Teraz pograli w "dziada" z Ghetim obrońcy Korçë, mogło się to zemścić, ale pod kontrolą wyprowadzają piłkę na prawo do Shkembiego, który już napędza kolejny atak.

81

Znacznie opadło tempo, teraz dłużej rozgrywają goście, ale nic z tych akcji nie może zagrozić bramce Shehiego.

80

Ostatnie dziesięć minut! Czy któraś z drużyn pokusi się o bramkę? Zobaczymy i czekamy.

78

Teraz bliżej swoich przeciwników podeszły czerwono-białe koszulki i i od razu jest efekt. Goście stracili rytm rozgrywania i wybili piłkę na aut.

77

Pressing się zemścił, szybka kontra Skënderbeu, prawą stroną urwał się Hristov i zacentrował, jednak piłkę odbija Shedrack, korner dla gospodarzy.

76

Wysoko podeszli jeszcze pressingiem zawodnicy gości, ale nic z tego nie wyszło, w końcówce widać brak jednego gracza i trudności tego meczu.

75

Obaj trenerzy wykorzystali już limit zmian i ostatnie piętnaście minut przebiegnie raczej w spokojnym rozgrywaniu piłki przez gospodarzy.