2:0

finał (2:0)

29.11.2014, 20:00 • Route de Lorient, Rennes • Adam Delimat (@a_delimat)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (21:51:14)

Całkowicie bezbarwne Monaco przegrywa wyjazdowe spotkanie ze Stade Rennes 0:2. Wynik tego spotkania został ustalony już w pierwszej połowie, kiedy to niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Abdennour, a kilka minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył Ola Toivonen. Bohaterem tego meczu był jednak Paul Ntep, który dyrygował grą Rennes i dwukrotnie popisał się asystą.

90+4

90+3

Dwoi się i troi Germain, jednak w pojedynkę nie jest w stanie zdobyć zagrozić bramce Rennes. Rzut rożny dla przyjezdnych.

90+1

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90

Dośrodkowana przez Moutinho piłka spada na głowę Darira, z jego uderzeniem radzi sobie Costil.

89

Dośrodkowanie Germaina zablokowane, rzut rożny dla Monaco.

87

Abdennour niefortunnie wykłada piłkę Gelsonowi Fernandesowi, Szwajcar nie zdołał jednak opanować piłki i oddać strzału.

82

Ostatnia zmiana w tym meczu, Valere Germain zastępuje Berbatowa.

80

Boisko opuszcza jeden z bohaterów tego spotkania: Ntepa zastępuje Steven Moreira.

78

Andres Konradsen pojawia się na boisku w miejsce Pajota.

77

Piłka w bramce po uderzeniu Ntepa! Sędzia dopatrzył się jednak w tej sytuacji spalonego i nie uznał tego gola.

75

Uderzenie Carrasco, bez większych problemów broni Costil.

73

Za brzydkie wejście w nogi Ntepa żółtą kartką ukarany Fabinho.

70

Płaski strzał Gelsona Fernandesa, piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę.

69

Kolejna zmiana w zespole Monaco, Yannick Ferreira Carrasco zmienia Bernardo Silvę.

67

Przeważają goście, ale to gospodarze mieli teraz znakomitą szansę na podwyższenie prowadzenia! Dośrodkowanie prosto na głowę Pajota, którego uderzenie kapitalnie broni Subasić!

65

Potężne uderzenie Fabinho z najwyższym trudem broni Costil! Rośnie przewaga Monaco w tej połowie!

63

Głębokie dośrodkowanie Moutinho z rzutu wolnego, na długim słupku do piłki dopada Echiejile, ale po jego uderzeniu głową piłka ląduje tylko na górnej siatce!

62

Żółtą kartką ukarany Doucoure.

60

Dośrodkowanie Martiala z prawej strony zatrzymuje Costil, piłka spada jednak pod nogi Echiejile, który kieruje ją na poprzeczkę!

59

Zmiana również w szeregach gości, Anthony Martial pojawia się na placu gry w miejsce Ocamposa.

58

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu, Christian Bruels zastępuje Pedro Henrique.

57

W środku pola faulowany Toivonen, rzut wolny dla Rennes.

55

Głową uderzał Ocampos, ale Costil nie miał większych problemów z interwencją.

52

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany Andrea Raggi.

50

Nikt nie przecina toru lotu piłki dośrodkowanej przez Moutinho, akcja gości przerwana.

49

Rzut rożny dla Monaco, dośrodkowanie Bernardo, piłka spada na głowę Berbatowa, ale ten uderza niecelnie.

47

Bez zmian do drugiej połowy przystąpiły oba zespoły.

46

Zawodnicy obu drużyn powoli wracają na murawę po przerwie.

Po 45 minutach Stade Rennes prowadzi z AS Monaco 2:0. Już w 11. minucie meczu wynik niefortunnym uderzeniem otworzył Abdennour, a osiem minut później piłkę do bramki skierował Toivonen. Gospodarze przeważają na boisku i w pełni zasłużenie wygrywają.

45+1

45

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44

Kolejne akcje Monaco kończą się przed polem karnym Rennes, niewiele wychodzi dziś zawodnikom gości.

42

Świetna szansa dla gospodarzy, Ntep wyłożył piłkę Doucoure, który jednak przegrał pojedynek z Subasiciem!

40

Pada w polu karnym Ocampos, nie ma jednak mowy o jedenastce.

37

W starciu z Costilem ucierpiał Abdennour, to obrońca Monaco był jednak w tej sytuacji stroną faulującą.

36

W środku pola powalony Bernardo, szansa na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

34

Mocny przerzut w kierunku Dirara, który znalazł się jednak w tej sytuacji na pozycji spalonej.

32

Faul Fernandesa na Dirarze, rzut wolny dla Monaco.

30

Rwana gra w ostatnich minutach, tym razem faulował Abdennour.

28

Berbatov nie zdołał opanować piłki na skrzydle, od bramki Costil.

27

Echiejile faulował w ofensywie Pedro Henrique, od rzutu wolnego rozpoczną grę gospodarze.

25

Wrzutka Bernardo z rzutu rożnego, w polu karnym piłka spada na głowę Berbatowa, który zdaniem arbitra dopuścił się w tej sytuacji faulu.

24

Niewiele brakowało, a przed znakomitą szansą stanąłby Pedro Henrique, w porę uprzedził go jednak Fabinho.

22

Mimo szybko zdobytych dwóch bramek wciąż w ofensywie zawodnicy Rennes. Kapitalnie ułożyło się to spotkanie dla podopiecznych Philippe Montaniera.

TOIVONEN - 2:0

19

Gol dla Rennais!
Ponownie bramkę wypracował Ntep, który przeprowadził znakomitą akcję lewą flanką! Tym razem Francuz dośrodkował wprost na nogę OLI TOIVONENA, który bez problemów skierował piłkę do pustej bramki!

18

Znów z lewego skrzydła próbował wrzucać Echiejile, ponownie bez skutku.

15

Nieczysto powstrzymywany Berbatov, przewinił w tej sytuacji Doucoure.

13

Nieudane dośrodkowanie Echiejile, piłka nie znajduje adresata w polu karnym gospodarzy.

ABDENNOUR - 1:0

11

Gol dla Rennes!
Lewą stroną urwał się Ntep, dośrodkował w pole karne, gdzie niefortunnie interweniował AYMEN ABDENNOUR, który skierował piłkę do własnej bramki!

9

Wraca na boisko Moutinho, w ciągu najbliższych minut przekonamy się, czy zawodnik Monaco będzie w stanie kontynuować grę.

8

Tym razem ucierpiał Moutinho, Portugalczyk nie podnosi się z boiska po starciu z Fernandesem.

6

Prawą stroną urwał się Pedro Henrique, jego dośrodkowanie było jednak bardzo nieudane.

4

Faul Moutinho na Toivonenie, od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

2

Gospodarze tradycyjnie na czerwono-czarno, piłkarze Monaco dziś w białych strojach.

1

Zawodnicy pojawiają się na boisku, za chwilę rozpocznie się to spotkanie.
Składy obu ekip:

Stade Rennais FC: Costil – M'Bengue, Armand, Mexer, Danze – Doucoure, Fernandes, Pajot, Pedro Henrique, Ntep – Toivonen
Rezerwowi: Sorin – Hosiner, Moreira, Bruels Diagne, Habibou, Konradsen

AS Monaco: Subasić – Raggi, Fabinho, Abdennour, Echiejile – Bernardo Silva, Toulalan, Moutinho – Dirar, Ocampos, Berbatov
Rezerwowi: Stekelenburg – Carvalho, Wallace, Carrasco, Germain, Martial

Sędziowie: Benoit Bastien – Frederic Haquette, Hicham Zakrani.
W środę zespół AS Monaco zanotował ważne zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Piłkarze ze Stade Louis II wygrali w Leverkusen 1:0, przybliżając się w ten sposób do awansu do fazy pucharowej rozgrywek.
Z kolei Rennes notuje aktualnie dobrą passę i nie przegrało żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Złożyły się na to zwycięstwa nad Lens, Lille, Lorient i Guingamp oraz remisy z Nantes i Metz.
Ostatnie trzy ligowe występy AS Monaco kończyły się podziałem punktów. Na własnym terenie podopieczni Leonardo Jardima zremisowali 1:1 z Reims i 2:2 z Caen, zaś wyjazdowe spotkanie z Saint-Etienne zakończyło się rezultatem 1:1.
Dzisiejsze spotkanie będzie starciem sąsiadów z tabeli. Po 14 rozegranych kolejkach gospodarze z dorobkiem 22 punktów zajmują siódmą pozycję, zaś zespół z Księstwa Monako ma o dwa oczka mniej.
Na Route de Lorient odbędzie się dziś spotkanie pomiędzy Stade Rennes a AS Monaco! Na relację na żywo z tego meczu zapraszamy do serwisu Lajfy.com!!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.