4:0

finał (1:0)

29.11.2014, 15:30 • Weserstadion, Brema • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:19:11)
Koniec spotkania! Sędzia nie zdecydował się doliczyć dodatkowych minut. Werder Brema po świetnym spotkaniu w swoim wykonaniu pokonał SC Paderborn 07 4:0.

90+1

90

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89

Prödl złapał jeszcze żółtą kartkę pod koniec spotkania.

88

Ładna interwencja Kruse'a po mocnym strzale Selke. Goście wykopują piłkę daleko poza własną połowę.

87

Dobra interwencja Wolfa po na pozór nie groźnym strzale Kachungi.

86

Werder szuka jeszcze okazji na zdobycie piątej bramki. Gospodarze w ofensywie.

85

Wolf wznawia grę od własnej bramki po kolejnej niezbyt udanej kontrze Paderborn.

84

Jest i ostatnia zmiana Werderu. Caldirola za Gálveza.

83

Druga zmiana w drużynie Werderu. Na murawie pojawia się Eggestein, który zastępuje Ayçiçka.

Levent AYCICEK - 4:0

80

Gol dla Werderu!
Bramkę zdobył LEVENT AYCICEK.

GOOOL! Werder dobija jeszcze Paderborn. LAVENT AYCICEK mocnym strzałem z bliskiej odległości pokonuje Kruse'a i mamy już 4:0!

78

Dzisiejsze spotkanie ogląda 41 800 widzów.

77

Ruszyli teraz prawą stroną gospodarze i stworzyli sobie pierwszą od dłuższego czasu dobrą okazję. Czujnie broni jednak Kruse.

76

Werder spokojnie rozgrywa piłki w okolicach środkowej części boiska.

74

Strzał Rafy ma bramkę gospodarzy zablokowany przez jednego z zawodników Werderu.

73

Ostatniej zmiany dokonuje Paderborn. Meha wchodzi w miejsce Stoppelkampa.

71

Niezbyt dobrze rozegrany ten stały fragment gry przez przyjezdnych. Wolf wznawia grę od bramki.

69

Gálvez ukarany żółtą kartką po faulu na jednym z zawodników Paderborn.

68

Paderborn nie poddaje się i szuka okazji na zdobycie honorowego trafienia.

67

Mamy pierwszą zmianę w drużynie Werderu. Makiadi za Hajrovicia.

65

Stoppelkamp próbował strzelać z dystansu, ale dosyć wyraźnie minął się z celem.

63

Dobra interwencja Wolfa po niezłym strzale Koca sprzed pola karnego.

62

Goście po raz pierwszy od dłuższego czasu rozgrywają piłkę pod bramką Wolfa.

61

Rzut rożny dla zawodników Werderu.

60

Godzina gry za nami. Losy tego spotkania są praktycznie już rozstrzygnięte. Statystyka strzałów celnych: Werder – 10. Paderborn – 4.

59

Ależ kapitalnie uderzył teraz sprzed pola karnego Selke! Równie kapitalną interwencja popisał się Kruse.

57

Zmiana w zespole gości. Vrancic schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Rupp.

56

Hajrovic na pozycji spalonej. Akcja gospodarzy przymusowo przerwana przez sędziego.

55

Odgwizdany faul Kutschke. Będziemy mieli rzut wolny dla gospodarzy.

53

Brema ciągle w ofensywie. Wyraźnie zrezygnowana gra Paderborn.

52

Kolejny niezły strzał ze strony gospodarzy. Aycicek posłał piłkę tuż obok bramki Kruse'a.

Fin BARTELS - 3:0

50

Bramkę zdobył FIN BARTELS.

GOOOL! Kolejne trafienie dla gospodarzy po błędzie golkipera gości! Kruse wypiąstkował piłkę wprost pod nogi FINA BARTELSA, który pewnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki. 3:0!

50

Nie minęły jeszcze dwie minuty od poprzedniej bramki Werderu, a gospodarze ponownie utrzymują piłkę nieopodal bramki Kruse'a.

Davie SELKE - 2:0

48

Bramkę zdobył DAVIE SELKE.

GOOOOL! Mamy drugą bramkę dla Bremy! Zamieszanie pod bramką Kruse'a wykorzystał DAVIE SELKE, który popisał się czujnym strzałem z główki. 2:0.

47

Gospodarze ponownie od początku bardzo aktywnie w ataku.

46

Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany w zespole gości. Kutschke wchodzi w miejsce Zieglera.

46

Zawodnicy Werderu rozpoczęli drugą część spotkania.

46

Druga połowa rozpocznie się ok. 16:31.
Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45. minutach gry Brema prowadzi z Paderborn 1:0.

45+1

45

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

43

Jeszcze jeden rzut rożny dla Paderborn w tej części gry.

42

Sędzia przerywa grę po faulu Kroosa. Głośne gwizdy kibiców na trybunach, którzy uważali wejście swojego zawodnika za czyste.

40

Werder rozgrywa już futbolówkę na środku murawy.

39

Paderborn cały czas w ofensywie. Lepsza druga część tej połowy w wykonaniu przyjezdnych.

38

Zupełnie nieudany strzał Stoppelkampa na bramkę gospodarzy.

36

Ucierpiał w starciu pod polem karnym gospodarzy Sternberg. Mamy kolejną dłuższą przerwę w grze.

35

Paderborn zdołał na chwilę wyprowadzić piłkę z własnej połowy i teraz to on przechodzi do ofensywy.

34

I jeszcze jeden strzał! Tym razem Junuzović – ponownie jednak obok bramki.

33

Niezłe uderzenie ze strony Kroosa! Piłka mija jednak minimalnie bramkę Paderborn.

32

Nieczyste wejście Zieglera na jednego z zawodników Werderu. Sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym starciu.

30

Mija pół godziny gry. Statystyka strzałów celnych po tym czasie: Werder – 7. Paderborn – 3.

29

Będziemy mieli kolejny w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla ekipy gospodarzy.

28

Niecelne podanie Stoppelkampa do Kachunga i piłka przejęte przez defensywę Werderu.

26

Ponownie niewiele dzieje się na boisku. Aktualnie w posiadaniu piłki gospodarze.

24

Rafa blokuje uderzenie jednego z zawodników gospodarzy. Paderborn przejmuje piłkę.

23

Werder cały czas w ofensywie. Gospodarze szukają miejsca do oddania strzału.

22

Dobra interwencja Kruse po strzale Junuzović tuż sprzed pola karnego.

20

Dwadzieścia minut gry za nami. Statystyka posiadania piłki po tym okresie: Werder – 58%. Paderborn – 42%.

19

Wolf pewnie wyłapuje piłkę po niezbyt udanym dośrodkowaniu Bakalorza do pola karnego.

18

Chwila spokojniejszej gry na murawie. Aktualnie w posiadaniu piłki zawodnicy z Paderborn.

16

Sędzia przerywa grę po drobnym przewinieniu Bartelsa na
Hartherzie.

15

Wolf wznawia grę od własnej bramki. Nie spiesza się teraz z kolejną akcją gospodarze.

14

A teraz mieliśmy małe zamieszanie pod bramką gospodarzy. Defensorzy Bremy w porę zdążyli jednak się wrócić.

12

Brema już z piłką na połowie rywala. Z dziecinną łatwością rozgrywają teraz piłkę gospodarze.

11

Werder ponownie w posiadaniu piłki. Gospodarze rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

Zlatko JUNUZOVIć - 1:0

10

Bramkę zdobył ZLATO JUNUZOVIĆ.

GOOOOL! Szybkie otwarcie w wykonaniu gospodarzy! Ależ kapitalnym bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego popisał się ZLATO JUNUZOVIĆ! Piłka wpada w samo okienko bramki Kruse'a! 1:0!

8

Hartherz wywalczył pierwszy w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla drużyny przyjezdnej.

7

Ponownie ogromny kocioł pod bramką strzeżoną przez Kruse'a! W ostatniej chwili zainterweniowali defensorzy Paderborn!

5

Gra została już wznowiona po drobnej kontuzji zawodnika SC Paderborn 07.

4

Bolesny upadek Bakalorza na murawę po starciu z jednym z zawodników Bremy. Przerwa w grze.

3

Gospodarze ponownie w ofensywie.

2

No i proszę! Druga minuta spotkania, a piłka już wylądowała w siatce Kruse'a. Sędzia dopatrzył się jednak pozycji spalonej i gola dla Werderu nie ma!

1

Spotkanie rozpoczęte ze środka przez zawodników Paderborn!

1

Zawodnicy pojawili się na murawie!

Początek spotkania za ok. 15 minut.

Werder Brema: R. Wolf – Prödl (C), Gebre Selassie, Sternberg, Junuzović – Bartels, Kroos, Hajrović, Ayçiçek – Gálvez, Selke
Rezerwowi: Strebinger – Caldirola, Lukimya-Mulongoti, Zander, Makiadi, Petersen, Eggestein

SC Paderborn 07: Kruse – Rafa, Ziegler, Strohdiek, Heinloth – Hartherz – Vrančić (C), Bakalorz, Stoppelkamp, Koç – Kachunga
Rezerwowi: Lueck – Rupp, Meha, Vucinovic, Brückner, Kutschke, Sağlık.
Na relację z tego spotkanie Lajfy.com!
Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Weserstadion w Bremie mogącym pomieścić 43 tysiące widzów.
W ostatnie kolejce Paderborn zremisował z Dortmundem 2:2, a Werder przegrał z Hamburgiem 2:0.
Paderborn zaś to dziesiąta drużyna ligi niemieckiej. SCP po dwunastu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 16 punktów.
Werder to aktualnie ostatnia drużyna niemieckiej Bundesligi. Brema po 12. kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 10 punktów i zamyka tabelę Bundesligi.
Czas na kolejne emocje związane z rozgrywkami niemieckiej Bundesligi. W jednym z sobotnich spotkań zmierzy się Brema z Paderborn.
Trzynasta kolejka niemieckiej Bundesligi, spotkanie pomiędzy Werderem Brema, SC Paderborn 07.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.