FC Augsburg – Hamburger SV

3:1

finał (0:1)

29.11.2014, 15:30 • SGL arena, Augsburg • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Augsburg wygrywa to spotkanie 3:1! Znakomitą skutecznością w drugiej połowie popisali się gospodarze i w pełni zasłużenie zdobywają komplet punktów, to już trzecie z rzędu zwycięstwo piłkarzy z Augsburga.

90+1

Ostre wejście Greena na prawym skrzydle i kolejna żółta kartka w tym meczu dla piłkarza gości.

89

Bez pardonu zaatakował Goualdana Baba i lewy obrońca gospodarzy zobaczył żółty kartonik od sędziego Dressa.

89

Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Bobadilla, na boisku pojawia się Esswein.

85

Z boiska schodzi Altintop, który naprawdę zasłużył na owację na stojąca za swój dzisiejszy występ, zastępuje go Hong.

77

Ależ było blisko! Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z prawej strony, piłkę zgrywał Rudnievs i Lasogga nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy z najbliższej odległości!

75

Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi van der Vaart, na boisku pojawia się Green.

71

Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Muller, na boisku pojawia się Lasogga.

Paul VERHAEGH - 3:1

70

Gol dla Augsburga!
PAUL VERHAEGH pewnym egzekutorem jedenastki! W prawy słupek rzucił się Drobny, a Verhaegh uderzył w sam środek bramki!

68

We własnym polu karnym fauluje Gotz i będzie karny dla Augsburga!

Raúl BOBADILLA - 2:1

62

Mocno bita piłka wzdłuż pole karnego gości przez Babe, świetnie na piątym metrze znalazł się nieupilnowany RAUL BOBADILLA, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

Halil ALTINTOP - 1:1

50

Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, najlepiej w "szesnastce" gości znalazł się HAMIT ALTINTOP, który z kilku metrów pokonuje Drobnego!

49

Ostre wejście defensora gości, rzut wolny dla Augsburga.

Po pierwszej połowie Hamburger SV prowadzi z Augsburgiem 1:0! W pierwszych 45 minutach niewiele oglądaliśmy składnych akcji, ale swoją szanse w końcówce wykorzystał van der Vaart i to goście schodzą do szatni z jednobramkowym prowadzeniem!

Rafael Van der Vaart - 0:1

45+1

Gol dla Hamburga!
Mamy pierwszą bramkę dla gości! Świetnie w polu karnym gospodarzy znalazł się RAFAEL VAN DER VAART, który wykorzystał znakomite odegranie Rudnevs, Holender mocnym strzałem z prostego podbicia pokonuje Manningera!

35

Pierwsza zmiana w drużynie gości, kontuzjowanego Westermanna zastępuje Cleber.

12

Jednak uraz Matavza okazał się na tyle poważny, że trener gospodarzy zmuszony został dokonać pierwszej zmiany, na boisku melduje się Djurdjić.

11

Ależ było blisko! Muller dogrywał piłkę w pole karne gospodarzy, tam był niepilnowany Rudnevs, ale strzał głową minimalnie nad poprzeczką!