1:1

finał (0:1)

29.11.2014, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Paweł Świtoń (@PawelSwiton)

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne wydarzenia sportowe nie tylko z ligi angielskiej, które relacjonują lajfy.com. (17:53:43)
Burnley remisuje z Aston Villą 1:1. Szczególnie dla przyjezdnych ten wynik jest porażką, bowiem prowadzili oni grę przez większą część spotkania.

90+5

90+5

Goście przetrwali ataki, Guzan będzie wyprowadzać piłkę do gry.

90+3

Emocje w końcowej fazie meczu, totalnie zepchnięta do defensywy Aston Villa broni się całym zespołem.

90+1

Dwie idealne szanse Burnley! Najpierw nie trafił Ings, natępnie Jutkiewicz!

90

Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

90

Trwa ostatnia minut regulaminowego czasu gry.

89

Faulowany w środku pola Ings około minuty odpoczywał na murawie. Gra została już wznowiona.

Danny INGS - 1:1

87

Gol dla Burnley!
DANNY INGS pewnie pokonuje z rzutu karnego bramkarza Aston Villi i doprowadza do wyrównania na trzy minuty przed końcem spotkania!

86

To nie koniec emocji! Rzut karny dla Burnley! Faulowany Jutkiewicz!

83

Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Jones, na boisku pojawia się Wallace.

82

Coraz mniej czasu pozostało gospodarzom aby wyrównać. Ciągle wysoko i mądrze gra Aston Villa, co skutecznie zamyka drogę do brmaki Guzana.

77

Zmiana w drużynie Aston Villa F.C..: z boiska schodzi Weimann, na boisku pojawia się Richardson.

75

Źle uderza Sanchez i od bramki wznowił już Heaton.

74

Będzie rzut wolny dla Aston Villi. Do bramki około trzydziestu metrów.

73

Na murawie bez większych emocji, nadal akcje, które kończą się na czterdziestym metrze.

69

Obraz gry przez ostatnie minuty nie uległ zmianie. Burnley wygląda na drużynę, której brakuje argumentów aby zagrozić przyjezdnym.

67

Zmiana w drużynie Aston Villa F.C.: z boiska schodzi Cole, na boisku pojawia się Grealish.

65

Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Barnes, na boisku pojawia się Jutkiewicz.

65

Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Kightly, na boisku pojawia się Arfield.

63

Bardziej defensywnie ustawili się goście, którzy postanowili zagęścić środek pola.

60

Do końca pół godziny, obraz gry to gra w środku pola i mądre ustawienie Aston Villi.

57

Weimann sprzed pola karnego, broni świetnie Heaton.

56

To powinno być 1:1. Znakomita akcja Ingsa, który wpadł w pole karne i w sam na sam nie zdołał umieścić piłki w siatce!

54

Obraz gry przypomina ten z pierwszej połowy, atakują goście, a gospodarze są nastawieni na kontrataki.

52

Weimann próbował zza szesnastki, piłka posłana po ziemi nie sprawiła problemu Heatonowi.

51

Zamieszanie pod bramką Heatone, Cleverley uderzał jednak został zablokowany.

48

Początek połowy dla gospodarzy, Guzan zmuszony do interwencji, jednak pewnie wyłapał piłkę.

46

Burnley po pierwszej połowie przegrywa z Aston Villa 0:1. Autorem jedynej bramki jest Joe Cole, który na listę strzelców wpisał się w 39 minucie. Zapraszam po przerwie na drugą połowę spotkania.

45+1

45+1

Żółtą kartkę otrzymuje Barnes (Burnley F.C.).

45

Barnes trafia w słupek! Zrobił chyba to nieprzepisowo bowiem sędzia dopatrzył się w tej akcji przewinienia na kartkę!

45

Żółtą kartkę otrzymuje Hutton (Aston Villa F.C.).

43

Do ataków ruszyło Burnley, Guzan był zmuszony do interwencji po strzale sprzed pola karnego.

41

Żółtą kartkę otrzymuje Cleverley (Aston Villa F.C.).

Joe COLE - 0:1

39

Gol dla Aston Villi!
Podanie prostopadłe w polu karnym do JOE COLA, a ten wślizgiem pokonuje Heatona!

37

Żółtą kartkę otrzymuje Marney (Burnley F.C.).

36

Naprawdę spadł na poziom tego spotkania gra toczy się w środku boiska.

34

Bardzo dużo niedokładności po obu stronach, piłka na ogół schematycznie podąża do skrzydła, gdzie odgrywana jest do środka.

31

Próba uderzenia Boyda z dystansu, piłka uderzona zbyt lekko i pewnie interweniuje Guzan.

30

Heaton łapie kolejne dośrodkowanie.

29

Żółtą kartkę otrzymuje Kightly (Burnley F.C.).

27

Sytuacja 3 na 2 Burnley, jedno złe podanie i cała akcja zaprzepaszczona.

27

Keane przecina kolejną próbę dośrodkowania Aston Villi.

25

Cały czas goście próbują dośrodkowaniami stworzyć sytuację bramkową, jak na razie bezskutecznie.

23

Kightly pognał indywidualnie od linii bocznej boiska, po czym próbował dośrodkować. Zrobił to słabo i piłka znalazła się w rękach Guzana.

22

Kolejna dobra interwencja Heatona, tym razem bezbłędnie przeczytał dośrodkowanie.

20

Trippier próbował dośrodkowywać, wyszedł mu jednak strzał, który spokojnie spacyfikował Guzan.

19

Dobrze w bramce interweniował Heaton, który bez problemu wyłapał strzał z szesnastki.

18

Mecz nam odrobinę przyspieszył, nieudany atak gospodarzy szybko przerodził się kontratak w efekcie, którego Aston Villa wykonywała nieskutecznie rzut rożny.

15

Ładna piłka grana na drugi słupek przez Jonesa, nikt jednak nie doszedł do tego zagrania.

14

Faul na przedpolu Aston, do bramki około trzydziestu metrów.

13

Zamieszanie pod bramką Guzana, wszystko skończyło się strzałem obok lewego słupka.

12

Dobrze w bramce Heaton, który od razu uruchomił kontratak.

11

Aston w natarciu, tym razem tylko rzut rożny po akcji Agbonlahora.

10

Moment gry w środku pola, dużo podań i budowa ataku pozycyjnego.

6

Kolejne akcje Burnley, Aston Villa nie jest jak na razie w stanie odpowiedzieć równie groźnie.

4

Kolejna groźna akcja Kightly, który doszedł do piłki po dośrodkowu z rzutu rożnego, tam jednak piłkę z lini wybija Cissohko!

2

Kightly wyszedł do piłki przed obrońcę jednak sędzia sygnalizował pozycję spaloną.

1

Tymczasem my zaglądamy na boisko, gdzie zawodnicy czekają już na murawie.
Trener Aston Villi Paul Lambert nie mógł w tym meczu skorzystać z usług kontuzjowanych Nathana Bakera, Rona Vlara, Phelipe Senderosa, Libora Kozáka oraz Fabiana Delpha. Za czerwoną kartkę pauzuje Chrisian Benteke.
W osiemnaste meczowej Burnley z powodu kontuzji zabrakło dziś Samuela Michaela Vokes, Matthewa Taylora oraz Nathaela Chalobaha.
Burnley spotkanie to rozpocznie w ustawieniu 4-4-1-1, z kolei Aston Villa bardziej ofensywnie 4-3-3.
Spotkanie to poprowadzi Graham Scott, który będzie głównym arbitrem, a pomagać mu będą asystenci Michael Mullarkey oraz Scott Ledger. W roli sędziego technicznego zobaczymy dziś Jonathana Mossa.

Burnley F.C.: Heaton – Trippier, Ward, Keane, Shackell, Jones, Marney, Boyd, Kightly, Danny Ings, Barnes
Rezerwowi: Gilks, Mee, Long, Wallace, Arfield, Sordell, Jutkiewicz

Aston Villa F.C.: Guzan – Hutton, Cissokho, Okore, Clark, Sanchez, Cleverley, Westwood, Cole, Agbonlahor, Weimann
Rezerwowi: Given, Lowton, Bacuna, Richardson, N'Zogbia, Grealish, Robinson.
Zapraszam na relację z tego ciekawego spotkania, które zapowiada się bardzo wyrównanie. Początek relacji przed godziną 16, kiedy to pojawią się oficjalne składy obu drużyn.
Aston Villa w poprzedniej kolejce z kolei nie zdołała zdobyć trzech punktów na swoim stadionie. Musiała zadowolić się jednym, bowiem z Southampton, znajdującym się na pozycji wicelidera zremisowała 1:1.
W poprzedniej rundzie gier Burnley wygrało swój drugi mecz w tym sezonie. Drużyną, która okazała się gorsza było Stoke City, które przegrało to spotkanie 1:2.
Aston Villa również w tym sezonie nie gra na swoim poziomie. Dopiero szesnasta pozycja na dwadzieścia możliwych i dwanaście punktów po dwunastu kolejkach to zdecydowanie miejsce poniżej możliwości tej drużyny.
Burnley w tym sezonie radzi sobie słabo i jest pretendentem do spadku. W dwunastu spotkaniach drużyna ta uzbierała zaledwie dziesięć punktów, co pozwala na zajęcie przedostatniego miejsca w tabeli. Za nimi znajduje się tylko QPR, które ma o dwa "oczka" mniej.
Burnley podejmie Aston Villę w ramach 13. kolejki Premiership. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16 na Turf Moor w Burnley.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.