2. Liga

Polonia Warszawa – Znicz Pruszków

1:1

finał (0:0)

11.08.2022, 19:30 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 5. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

STS: 1.93 3.45 3.55

90+3

Koniec meczu. (21:20:21)

90+3

Świetna okazja gospodarzy, Pieczara uderza, ale uderza minimalnie obok słupka bramki rywala!

90+1

Żółta kartka dla zespołu Polonia Warszawa (Fadecki).

90

Fadecki w pole karne, gdzie jednak dobrze w defensywie Znicz! Korner!

89

Gol dla Polonii W.!

Mamy wyrównanie! ŁUKASZ PIĄTEK fantastycznym uderzeniem niemalże w samo okienko, pokonuje bezradnego Misztala!

87

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
z boiska schodzi Nagamatsu, na boisku pojawia się Możdżeń.

84

Kontra gości na prawej stronie, uderzenie z dystansu w wykonaniu Skóreckiego, ale świetnie na linii bramkowej Lemanowicz!

83

Zmiana w drużynie Polonia Warszawa:
z boiska schodzi Majsterek, na boisku pojawia się Pieczara.

82

z boiska schodzi Wingralek, na boisku pojawia się Bogusławski.

82

z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Skórecki.

82

z boiska schodzi Firlej, na boisku pojawia się Czarnowski.

81

Polonia próbuje atakować, ale jak na razie niewiele z tego wynika, Znicz dobrze w defensywie.

78

Wawszczyk w pole karne rywala, ale piłkę łapie dobrze ustawiony Misztal!

75

Gol dla Znicza!

Fantastyczne uderzenie WIKTORA NOWAKA, który nie daje najmniejszych szans bramkarzowi gospodarzy i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

72

Kolejna wrzutka w pole karne Znicza, ale jeszcze raz na przedpolu pewnie Misztal!

70

Bajdur w pole karne, ale na przedpolu udanie interweniuje Misztal!

69

Bajdur uderza na bramkę Znicza, ale dobrze na linii bramkowej Misztal!

68

Żółta kartka dla zespołu Znicz Pruszków (Nowak).

67

Dwa wstrzelenia piłki w pole karne Znicza, ale dwukrotnie w defensywie goście!

67

Tempo nieco nam opadło, ostatnimi czasy nieco więcej walki w środkowej części boiska.

65

z boiska schodzi Pazio, na boisku pojawia się Fadecki.

65

Groźny centrostrzał na bramkę Znicza, ale Misztal wybija szczęśliwie na korner!

64

Korner i zgranie do Nagamatsu, który huknął prawą nogą, ale świetnie Lemanowicz!

63

Uderzenie z dystansu Firleja, ale po rykoszecie piłka wychodzi na korner!

62

z boiska schodzi Proczek, na boisku pojawia się Nowak.

61

Bajdur centruje w pole karne rywala, ale to dośrodkowanie znów za mocne.

60

Polonia znów na połowie rywala, ale defensywa Znicza spisuje się całkiem dobrze.

59

Moskwik w pole karne rywala, ale pewnie na przedpolu piłkę łapie Lemanowicz!

57

Korner i wrzutka w pole karne, ale znów w obronie Polonia!

57

Firlej w kontrze wpada w pole karne rywala, ale zostaje zblokowany! Korner!

56

Korner i centra na bliższy słupek, ale Znicz oddala zagrożenie!

55

Polonia nieco przyspiesza, uderzenie Wawszczyka z lewej strony pola karnego, ale świetnie Misztal! Korner!

54

Bajdur w poszukiwaniu Fidziukiewicza, ale ten nie zdołał dopaść do futbolówki!

53

Akcja gości, Barnowski wpada z prawej strony w pole karne i uderza, ale po nodze rywala piłka wychodzi na korner!

52

Bajdur ze skrzydła w pole karne w poszukiwaniu Fidziukiewicza, ale zblokowany!

51

No niewiele się dzieje na murawie w tej drugiej połowie, sporo niedokładnych zagrań z obu stron.

50

Akcja Polonii na lewej stronie, uderzenie z lewej strony, ale bardzo niecelne.

48

Jak na razie sporo spokoju w drugiej połowie, dużo walki w środkowej części boiska.

46

45

43

Centra w pole karne na głowę Fidziukiewicza, ale ten uderza obok słupka!

42

Zbliżamy się do końca pierwszej połowy tego meczu, na zmianę wyniku nam się nie zanosi!

40

Dogranie w pole karne Znicza, ale pewnie na przedpolu Lemanowicz!

36

Rzut wolny dla gospodarzy, centra w pole karne, strzał z ostrego kąta Bajdura, ale minimalnie obok słupka!

34

Troszkę gra przeniosła się do środkowej części boiska, dużo walki wręcz!

32

Akcja gospodarzy na skrzydle, jednak dogranie w pole karne zdecydowanie za mocne!

30

Żółta kartka dla zespołu Polonia Warszawa (Majsterek).

28

Nagamatsu po raz kolejny uderza zza pola karnego, ale próba w jego wykonaniu dość niecelna!

26

Barnowski z prawej strony w pole karne rywala, ale to dośrodkowanie za mocne!

25

Żółta kartka dla zespołu Znicz Pruszków (Pomorski).

23

Polonia znów w ataku pozycyjnym, gospodarze szukają możliwości zaskoczenia rywala.

21

Korner dla Znicza, wrzutka w pole karne, ale Polonia na chwilę wybija. Zaraz potem uderzenie z dystansu Nagamatsu, ale zblokowane!

19

Dogranie w pole karne w kierunku Fidziukiewicza, ten strzela, ale znów pewnie łapie Misztal!

17

Dość intensywne starcie! Naprzemiennie w ataku widzimy zawodników obu zespołów!

16

Po raz kolejny uderza Bajdur, ale świetnie na linii bramkowej Misztal!

15

Korner dla gospodarzy, krótkie rozegranie, jednak ostatecznie Znicz oddala zagrożenie!

13

Znów gospodarze w polu karnym rywala, jednak uderzenie ostatecznie zblokowane!

12

Uderzenie z pola karnego Bajdura, ale świetnie na linii bramkowej Misztal!

11

Centra w pole karne w okolice 7 metra, gdzie Proczek uderza, jednak tuż nad poprzeczką!

10

Moskwik centruje w pole karne rywala, ale Polonia w defensywie! Korner!

10

Kolejna akcja Znicza, wejście z piłką w pole karne rywala, ale teraz w obronie Czarne Koszule!

9

Uderzenie na bramkę gospodarzy z dystansu, ale piłka przelatuje obok bramki!

7

Koton w pole karne rywala, ale pewnie w defensywie tym razem pruszkowianie.

5

Polonia w ataku pozycyjnym, gospodarze rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

3

Jak na razie Poloniści naciskają, gospodarze centrują w pole karne, ale na przedpolu pewnie bramkarz Znicza!