2:1
finał (2:0)
11.08.2022, 21:00 • Kisvárdai Stadion Kisvárda • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 3.85 3.6 1.88 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 3.85 - 3.6 - 1.88
Kisvarda FC – Molde FK
2:1
finał (2:0)
Gole: 14. Asani, 29. Asani (Makowski) – 69. Mannsverk (Brynhildsen)
Kartki: 46. Camaj (KIS), 49. Asani (KIS), 58. Hei (KIS) – 59. Breivik (MLD), 90+1. Zekhnini (MLD)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 3:2. Foule: 16:12.
Kisvarda FC:
Odyntsov – Hei, Kravchenko, Kovačić, Leoni – Karabelyov, Melnyk (C) – Asani (72. Navrátil), Makowski (78.Lucas), Camaj (78.Ilievski) – Mešanović.
Zmiany: Czerna, Gotra, Heles, Hindrich, Nagy, Szeles.
Trener: László Török
Molde FK:
Karlstrom – Hansen, Haugan, Risa – Linnes (C), Eriksen, Mannsverk, Breivik, Knudtzon – Brynhildsen (71.Groden), Fofana (90.Zekhinini).
Zmiany: Craninx,Eikrem, Grodem, Hussain, Lovik, Odegard, Petersen.
Trener: Erling Moe
Sędziowie: Alain Durieux LUX
Widownia:
1. mecz: Molde - Kisvarda 3:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
90+3
90+1
90
z boiska schodzi Fofana, na boisku pojawia się Zekhnini.
78
z boiska schodzi Makowski, na boisku pojawia się Lucas.
z boiska schodzi Camaj, na boisku pojawia się Ilievski.
72
z boiska schodzi Asani, na boisku pojawia się Navrátil.
71
z boiska schodzi Brynhildsen, na boisku pojawia się Grodem.
69
69. Mannsverk (MLD) - 2:1
69
Strzelcem bramki MANNSVERK. Asysta Brynhildsen.
59
58
49
46
46
45+1
29
Strzelcem bramki ASANI. Asysta Makowski.
14
14. Asani (KIS) - 1:0
14
Strzelcem bramki ASANI.
1