4:0
finał (3:0)
11.08.2022, 21:00 • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.37 4.9 8.6 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.37 - 4.9 - 8.6
Gil Vicente FC – Riga FC
4:0
finał (3:0)
Gole: 16. Ngonda (sam.), 22. Vilodres, 45+1. Navarro, 76. Navarro (kar.)
Kartki: 40. Carraca (GIL), 47. Carvalho (GIL), 60. Veiga (GIL) – 22. Dulanto (RIG), 47. Kendysh (RIG), 87. Ngonda (RIG), 89. Vakulko (RIG)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 0:3. Foule: 6:24.
Gil Vicente FC:
Andrew – Carraca (46.Veiga), Fernandes, Cunha, Gomas – Tiba, Carvalho (68. Aburjania), Fujimoto – Boselli (46.Hanne), Navarro (77.Alipourghara), Vilodres (59.Arai).
Zmiany: Brian Araújo (GK), Lopes, Hackman, André Simões, Bueno, Tomás Araújo, Danilo Veiga, Elder Santana.
Trener: Ivo Vieira
Riga FC:
Purinš – Jurkovskis (C) (65.Jurkovskis), Dulanto, Bergvist, Ngonda – Soisalo (78.Peterson), Babec (85.Rugins), Aurélio (46.Kendysh) – Torres (46.Rangel), Vakulko – Ramos.
Zmiany: D. Ošs (GK), Ozols (GK), Kurakins, Barnes.
Trener: Sandro Perković
Sędziowie: Mykola Balakin UKR
Widownia:
1. mecz: Riga FC - Gil Vicente 1:1
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
89
87
85
z boiska schodzi Babec, na boisku pojawia się Rugins.
78
z boiska schodzi Soisalo, na boisku pojawia się Peterson.
77
z boiska schodzi Navarro, na boisku pojawia się Alipourghara.
76
76. Navarro (GIL) - 4:0
76
Bramkę z rzutu karnego zdobywa NAVARRO..
68
z boiska schodzi Carvalho, na boisku pojawia się Aburjania.
65
z boiska schodzi Jurkovskis, na boisku pojawia się Ngom.
60
59
z boiska schodzi Villodres, na boisku pojawia się Arai.
47
Żółta kartka dla zespołu Riga FC (Kendysh).
46
z boiska schodzi Carracca, na boisku pojawia się Veiga.
z boiska schodzi Boselli, na boisku pojawia się Hanne.
Zmiana w drużynie Riga FC:
z boiska schodzi Aurélio, na boisku pojawia się Kendysh.
z boiska schodzi Torres, na boisku pojawia się Rangel.
45+1
45+1. Navarro (GIL) - 3:0
45+1
Strzelcem bramki NAVARRO.
40
22
22
22. Vilodres (GIL) - 2:0
22
Strzelcem bramki VILODRES.
16
16. Ngonda (GIL) - 1:0
16
Samobójcze trafienie zalicza NGONDA.