3:0
finał (2:0)
11.08.2022, 21:00 • Stade de Suisse, Bern • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.28 5.75 10.5 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.28 - 5.75 - 10.5
BSC Young Boys – Kuopion Palloseura
3:0
finał (2:0)
Gole: 3. Nsame (Itten), 35. Sierro (Itten), 57. Nsame (Itten)
Kartki: 30. Sierro (YBB), 31. Niasse (YBB) – 77. Ikaunieks (KPS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 3:7. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 0:1. Foule: 17:10.
BSC Young Boys:
Racioppi – Lefort, Zesiger, Amenda, Chaiwa – Rrudhani, Niasse, Jankewitz – Itten, Sierro, Nsame
Zmiany: Blum, Camara, Maceiras, Mambimbi, Marzino (B), Meschack, Monteiro, Moumi Ngamaleu, Rieder, Ugrinic, von Ballmoos (B))
Trener: R. Wicky
Kuopion Palloseura:
Kreidl – Uzuchokwu, Nuhu, Tomas, Carrillo – Popovitch, Dahlstrom – Ikaunieks, Gabriel Bispo, Tue Jensen, Valenčič
Zmiany: Haarala, Hamalainen, Miettinen, Oksanen, Ricardo, Toivomaki, Vayrynen, Virtanen (B)
Trener: S. Valakari
Sędziowie: S. Frappart
Widownia:
1. mecz: KuPS - Young Boys 0:2
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
77
77
z boiska schodzi Donat Rrudhani, na boisku pojawia się Filip Ugrinic.
66
z boiska schodzi Christian Tue Jensen, na boisku pojawia się Santeri Haarala.
63
z boiska schodzi Vincent Sierro, na boisku pojawia się Felix Mambimbi.
z boiska schodzi Jordan Lefort, na boisku pojawia się Quentin Maceiras.
62
z boiska schodzi Cedric Itten, na boisku pojawia się Joel Monteiro.
57
Strzelcem bramki JEAN-PIERRE NSAME. Asysta Cedric Itten.
46
z boiska schodzi Filip Valenčič, na boisku pojawia się Tim Vayrynen.
z boiska schodzi Anton Popovitch, na boisku pojawia się Jaakko Oksanen.
z boiska schodzi Daniel Carrillo, na boisku pojawia się Taneli Hamalainen.
z boiska schodzi Musah Nuhu, na boisku pojawia się Paulo Ricardo.
46
z boiska schodzi Cheikh Niasse, na boisku pojawia się Fabian Lustenberger.
35
Strzelcem bramki VINCENT SIERRO. Asysta Cedric Itten.
31
30
3
Strzelcem bramki JEAN-PIERRE NSAME. Asysta Cedric Itten.