2:0
koniec po dogrywce (0:0)
11.08.2022, 20:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.35 5.15 8.7 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.35 - 5.15 - 8.7
Rapid Wiedeń – Neftchi Baku
2:0
koniec po dogrywce (0:0)
Gole: 66. Grüll (Kühn), 112. Druijf (Auer)
Kartki: 90. Sattlberger (RVI), 105+2. Koscelník (RVI), 117. Oswald (RVI) – 36. Jaber (BKU), 64. Çelik (BKU), 111. Donyoh (BKU), 115. Eddy (BKU), 119. Yusifli (BKU)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 16:4. Rzuty rożne: 14:4. Spalone: 0:8. Foule: 24:27.
Rapid Wiedeń:
Hedl – Schick (91. Auer), Hofmann (C), Wimmer, Koscelník – Bajič (57. Demir), Greil, Sattlberger (99. Oswald) – Grüll (68. Kerschbaum), Kühn (86. Druijf) – Burgstaller
Zmiany: Gartler, Unger – Kerschbaum, Knasmüllner, Demir, Solbauer, Auer, Oswald, Kriwak, Druijf, Zimmermann, Querfeld
Trener: Ferdinand Feldhofer
Neftchi Baku:
Brkič – Mbodj (106. Buludov), Kvirkvelia (118. Rodrigues), Stanković, Salahli (20. Celik) – Jaber (118. Hajijev), Mahmudov (C), Eddy (118. Jusuflí) – Saief (100. Alijev), Donyoh, Lawal
Zmiany: Mammadov – Celik, Alijev, Rodrigues, Hajijev, Asgarov, Zulfugarli, Buludov, Jusuflí, Bogomolski, Abbasov
Trener: Laurențiu Reghecampf
Sędziowie: Saggi – Isaksen, Jensen (všichni NOR)
Widownia:
1. mecz: Neftchi - Rapid 2:1
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
120+3
119
118
z boiska schodzi Solomon Kverkvelia, na boisku pojawia się Guilherme Nunes Rodrigues.
z boiska schodzi Eddy, na boisku pojawia się Farid Yusifli.
z boiska schodzi Ataa Jaber, na boisku pojawia się Rahman Hajijev.
117
115
112
Strzelcem bramki FERDY DRUIJF. Asysta Jonas Auer.
111
106
z boiska schodzi Mamadou Mbodj, na boisku pojawia się Omar Buludov.
106
105+3
105+2
100
z boiska schodzi Kenneth Saief, na boisku pojawia się Azer Alijev.
99
z boiska schodzi Nikolas Sattlberger, na boisku pojawia się Moritz Oswald.
91
z boiska schodzi Thorsten Schick, na boisku pojawia się Jonas Auer.
90
90
86
z boiska schodzi Nicolas Kühn, na boisku pojawia się Ferdy Druijf.
68
z boiska schodzi Patrick Greil, na boisku pojawia się Roman Kerschbaum.
66
Strzelcem bramki MARCO GRÜLL. Asysta Nicolas Kühn.
64
57
z boiska schodzi Ante Bajič, na boisku pojawia się Yusuf Demir.
55
46
45+4
36
20
z boiska schodzi Azer Salahli, na boisku pojawia się Mert Celik.
1