3:0
finał (0:0)
11.08.2022, 20:00 • Anderlecht Stadium (Brusel) • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.07 10.75 44.0 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.07 - 10.75 - 44.0
RSC Anderlecht – Paide Linnameeskond
3:0
finał (0:0)
Gole: 62. Silva (Refaelov), 72. Murillo (Silva), 75. Murillo (Olsson)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 11:2. Strzały niecelne: 10:2. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 2:3. Foule: 6:6.
RSC Anderlecht:
van Crombrugge (K) – Sardella, Hoedt, Delcroix – Murillo, Olsson, Trebel (78. Arnstad), Ashimeru (59. Silva), Amuzu (73. Ishaq) – Esposito (58. Refaelov), Raman (58. Stroeykens).
Zmiany: Verbruggen, Coosemans – Verschaeren, Refaelov, Ishaq, Sadiki, Stroeykens, El Hadj, Debast, Duranville, Arnstad, Silva.
Trener: Felice Mazzu.
Paide Linnameeskond:
Aksalu – Frolov (K), Yusif, Klavan, Saliste – Mööl (76. Darboe), Simon – Saarma (59. Tambedou), Saag (26. Palumets), Luts (77. Ojamaa) – Piht (59. Singhaten).
Zmiany: Jarju – Ojamaa, Pelt, Darboe, Tambedou, Viidas, Singhaten, Kallas, Kelement, Palumets.
Trener: Karel Voolaid.
Sędziowie: Kruašvili – Varamišvili, Pipia (všichni Gruzie).
Widownia:
1. mecz: Paide - Anderlecht 0:2
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1