1:1
koniec po rz. karnych (2:3) (1:0)
11.08.2022, 20:00 • Gradski Stadion, Tetovo • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 3.0 3.15 2.39 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 3.0 - 3.15 - 2.39
Shkëndija Tetowo – AIK Solna
1:1
koniec po rz. karnych (2:3) (1:0)
Gole: 22. Hasani (kar.) – 56. Ayari
Kartki: 9. Ramadani (SHK), 60. Šala (SHK), 86. Dita (SHK), 100. Goncalves (SHK), 120+1. Stojanovski (SHK) – 73. Otieno (AIK), 75. Larsson (AIK), 86. Stefanelli (AIK), 95. Björnström (AIK), 112. Collins (AIK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 9:8. Spalone: 1:0. Foule: 19:19.
Shkëndija Tetowo:
Zachov (120. Ramani) – M. Neziri (79. Velija), Bejtulai, Cake – Murati, Dita, Ramadani R. (46. Ramadani F), Šala (79. Goncalves) – Hasani, Doriev – Guri (93. Stojanovski)
Zmiany: Romani, Taleski – Nafiu, Elezi, Sadriu, Bilalli, Velija, Vondra, Manevski, Stojanski, Ramadani, Vagner Goncalves
Trener:
AIK Solna:
Nordfeldt – Lustig (66. Mendes), Papagiannopoulis, Lusaka Sichenja – Ebouzedi (106. Atola), Hussein, Abbas Ayari (91. Ring), S. Larsson (C), Otieno (90. Björnström) – Stefanelli, Mbunga Kimpioka (79. Ahmed Fatah)
Zmiany: Stamatopoulos, Janoševič – Mendes, Björnström, Ahmed Fatah, Ceasay, Atola, Ring, Angersson, Sundberg.
Trener:
Sędziowie: Robertson – Mulvanny, Macleod
Widownia:
1. mecz: AIK Solna - Shkendija 1:1
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
120
z boiska schodzi Kostadin Zachov, na boisku pojawia się Ferat Ramano.
106
z boiska schodzi Zachary Elbouzedi, na boisku pojawia się Henry Atola.
93
z boiska schodzi Sidrit Guri, na boisku pojawia się Vlatko Stojanovski.
91
z boiska schodzi Yasin Ayari, na boisku pojawia się Erik Ring.
90
z boiska schodzi Erick Otieno, na boisku pojawia się Alex Björnström.
79
z boiska schodzi Medzit Neziri, na boisku pojawia się Baskim Velija.
z boiska schodzi Adenis Šala, na boisku pojawia się Vagner Goncalves.
Zmiana w drużynie AIK Solna:
z boiska schodzi Benjamin Mbunga Kimpioka, na boisku pojawia się Amar Abdirahman.
66
z boiska schodzi Mikael Lustig, na boisku pojawia się Joe Mendes.
46
z boiska schodzi Ramadi Reshat, na boisku pojawia się Ramadi Florent.