2:1
koniec po rz. karnych (3:4) (0:0)
11.08.2022, 20:00 • Tórsvøllur, Tórshavn • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.17 3.35 3.25 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.17 - 3.35 - 3.25
KI Klaksvik – FC Ballkani
2:1
koniec po rz. karnych (3:4) (0:0)
Gole: 56. Mikkelsen (Frederiksberg), 89. Da Silva (Pavlović) – 83. Krasniqi
Kartki: 59. Andreasen (KLK), 73. Pavlović (KLK) – 43. Emerllahu (KFB), 43. Thaci (KFB), 109. Zyba (KFB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 11:3. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 0:2. Foule: 17:12.
KI Klaksvik:
Rosenorn – Joensen (86. Danielsen), Vatnsdal, Pavlović (111. Petersen), Da Silva – Andreasen (C), Mikkelsen (106. Šabala), Kronberg (86. Holved) – Frederiksberg (116. Poulsen), Klettskard, Bjartalid.
Zmiany: Joensen, Turi – Andreasen, Brinck, Johannesen, Lytvyn.
Trener: Mikkjal Thomassen
FC Ballkani:
Ljuljanovič – Thaci, Dellova, Thaqi, Potoku (91. Jašanica)– Emerllahu, Kuc (C), Gripshi – Korenica (91. Zyba), Rrahmani (85. Beriša), Krasniqi (105. Lucas).
Zmiany: Balaj – Abazi, Kapra, Šala, Sinani.
Trener: Ilir Daja
Sędziowie: Kikačeišvili – Gabisonia, Čigogidze (GEO)
Widownia:
1. mecz: FC Ballkani - Klaksvik 3:2
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
Lindon Emerllahu (KFB)
5. serie 3:4
5. serie 3:3
4. serie 2:3
4. serie 2:3
3. serie 2:3
3. serie 2:2
2. serie 1:2
2. serie 1:1
1. serie 1:1
1. serie 1:0
120+3
116
z boiska schodzi Arni Frederiksberg, na boisku pojawia się Oli Poulsen.
111
z boiska schodzi Deni Pavlović, na boisku pojawia się Borge Petersen.
109
106
z boiska schodzi Mads Mikkelsen, na boisku pojawia się Valerijs Šabala.
106
105+2
105
z boiska schodzi Ermal Krasniqi, na boisku pojawia się Lucas.
91
z boiska schodzi Meriton Korenica, na boisku pojawia się Qendrim Zyba.
91
z boiska schodzi Arber Potoku, na boisku pojawia się Bajram Jašanica.
91
90+7
89
89. Da Silva (KLK) - 2:1
89
Strzelcem bramki DA SILVA. Asysta Deni Pavlović.
86
z boiska schodzi Claes Kronberg, na boisku pojawia się Anders Holved.
86
z boiska schodzi Rene Joensen, na boisku pojawia się Joannes Danielsen.
85
z boiska schodzi Albion Rrahmani, na boisku pojawia się Albin Beriša.
83
83. Ermal Krasniqi (KFB) - 1:1
83
Strzelcem bramki ERMAL KRASNIQI.
73
59
56
56. Mads Mikkelsen (KLK) - 1:0
56
Strzelcem bramki MADS MIKKELSEN. Asysta Arni Frederiksberg.
46
45+2
43
43
1