1:1
finał (0:0)
11.08.2022, 19:30 • Stadio Apostolos Nikolaidis, Athény (GRE) • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.95 3.2 2.5 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.95 - 3.2 - 2.5
Panathinaikos AO – SK Slavia Praga
1:1
finał (0:0)
Gole: 57. Šporar (Pérez) – 90+4. Jurečka
Kartki: 36. Alexandropoulos (PAN), 44. Schenkeveld (PAN), 47. R. Pérez (PAN), 80. Magnússon (PAN), 90. J. Pérez (PAN) – 37. Tiéhi (SLA), 39. Mandous (SLA), 54. Lingr (SLA), 84. Dorley (SLA), 90. Schranz (SLA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 2:0. Spalone: 2:3. Foule: 18:23.
Panathinaikos AO:
Brignoli – Kotsiras, Schenkeveld /C/ (55. Kourbelis), Magnússon, J. Pérez – Alexandropoulos (77. Kampetsis), R. Pérez, Čerin – Vagiannidis (77. Ioannidis), Šporar, Cantalapiedra (88. López)
Zmiany: Lontigkin – Ganea, Sanchez, Sideras, Šarlija, Poungouras, Sardelis, Frroku
Trener: Jovanović
SK Slavia Praga:
Mandous – Douděra (82. Masopust), Ousou, Kačaraba, Dorley – Schranz (90.+7 Tecl), Traoré (61. Ševčík), Tiéhi (82. Jurečka), Holeš /C/, Olayinka – Lingr (61. Usor)
Zmiany: Kolář, Sirotník – Sor, Valenta, Jurásek, Kričfaluši
Trener: Trpišovský
Sędziowie: Bankes – Cook, Smith (ENG)
Widownia:
1. mecz: Slavia - Panathinaikos 2:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
90+7
z boiska schodzi Schranz, na boisku pojawia się Tecl.
90+4
90+4. Václav Jurečka (SLA) - 1:1
90+4
Strzelcem bramki VÁCLAV JUREČKA.
90
90
88
z boiska schodzi Cantalapiedra, na boisku pojawia się López.
84
82
z boiska schodzi Douděra, na boisku pojawia się Masopust.
z boiska schodzi Tiéhi, na boisku pojawia się Jurečka.
80
77
z boiska schodzi Vagiannidis, na boisku pojawia się Ioannidis.
z boiska schodzi Alexandropoulos, na boisku pojawia się Kampetsis.
61
z boiska schodzi Traoré, na boisku pojawia się Ševčík.
z boiska schodzi Lingr, na boisku pojawia się Usor.
57
57. Andraž Šporar (PAN) - 1:0
57
Strzelcem bramki ANDRAŽ ŠPORAR. Asysta Juan Carlos Pérez.
55
z boiska schodzi Schenkeveld, na boisku pojawia się Kourbelis.
54
47
44
39
37
36