4:1
finał (2:1)
11.08.2022, 19:00 • FC Twente Stadion, Enschede (NED) • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.28 5.7 10.75 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.28 - 5.7 - 10.75
FC Twente Enschede – FK Cukaricki Belgrad
4:1
finał (2:1)
Gole: 17. Pröpper, 34. Vlap (Rots), 84. Tzolis (Vlap), 90+2. Tzolis (Edine) – 7. Adžić (Roganović)
Kartki: 54. Badamosi (CUK), 62. Ivanović (CUK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 65 % : 35 %.
Strzały celne: 9:8. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 5:7. Spalone: 2:3. Foule: 7:9.
FC Twente Enschede:
Unnerstall – Brenet, Hilgers, Pröpper(C), Smal (81.Salah-Eddine) – Zerrouki (86.Steijn), Sadílek (71.Kjolo) – Vlap – Rots (86.Černý), Van Wolfswinkel, Misidjan (72.Tzolis).
Zmiany: El Maach,Tytoń – Pleguezuelo, Everink, Cleonise, Ugalde, Bruns.
Trener: Ron Jans
FK Cukaricki Belgrad:
Mićović – Stevanović (C) (76.Rogan), Kovačević, Vujadinović, Roganović – Mijailović, Kovač (63. Miladinović) – Owusu, Lučić (57.Ivanović), Adžić (57.Diaye) – Badamosi (76. Spasojević)
Zmiany: Belić – , Tošić, Docić, Puškarić, Drezgić, Lukić.
Trener: Dušan Kerkez
Sędziowie: Kristo Tohver (EST)
Widownia:
1. mecz: Cukaricki - Twente 1:3
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
85
z boiska schodzi Rots, na boisku pojawia się Černý.
z boiska schodzi Zerrouki, na boisku pojawia się Steijn.
81
z boiska schodzi Smal, na boisku pojawia się Salah-Edine.
76
z boiska schodzi Badamosi, na boisku pojawia się Spasojević.
75
z boiska schodzi Stevanović, na boisku pojawia się Rogan.
72
z boiska schodzi Misidjan, na boisku pojawia się Tzolis.
71
z boiska schodzi Sadílek, na boisku pojawia się Kjølø.
62
z boiska schodzi Kovač, na boisku pojawia się Miladinović.
57
z boiska schodzi Lučić, na boisku pojawia się Ivanović.
z boiska schodzi Adžić, na boisku pojawia się Ndiaye.