2:0
finał (1:0)
11.08.2022, 19:30 • Bosuilstadion, Antverpy • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.67 4.0 4.95 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.67 - 4.0 - 4.95
Royal Antwerp – Lillestrøm SK
2:0
finał (1:0)
Gole: 11. Frey (Nainggolan), 69. Verstraete (Janssen)
Kartki: 71. Verstraete (ANY) – 66. Janssen (LLS), 81. Helland (LLS), 84. Svendsen (LLS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 9:0. Rzuty rożne: 8:5. Spalone: 1:1. Foule: 13:10.
Royal Antwerp:
Butez – De Laet (76. Krasniqi), Alderweireld (C), Pacho Tenorio, Vines – Gerkens (59. Vermeeren), Nainggolan (59. Verstraete), Alhassan Yussuf – Valencia Bajaña, Frey (59. Janssen), Balikwisha (46. Fisher).
Zmiany: De Wolf – Verstraete, Fisher, Janssen, Myioshi, Scott, Van Den Bosh, Bataille, Haroun, Vermeeren, Krasniqi, Almeida.
Trener: Mark van Bommel.
Lillestrøm SK:
Christiansen (C) – Garnås, Rosler, Dragsnes – Mogstad Ranger, Kairinen (65. Svendsen), Lundemo (46. Onyedika), Edh (76. Pettersson) – Helland, Ibrahimaj (46. Nordengen Knudsen) – H. Fridjónsson (65. Langaas Skogvold).
Zmiany: Søyland Skjærstein, Sveinhaug – Onydika, Svendsen, Nordengen Knudsen, Åsen, Pettersson, Murugesapillai, Ogbu, Langaas Skogvold.
Trener: Geir Bakke.
Sędziowie: Strukan – Zobenica, Jakšić (všichni CRO).
Widownia:
1. mecz: Lillestrøm - Antwerp 1:3
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
90+3
84
81
76
z boiska schodzi De Laet, na boisku pojawia się Krasniqi.
Zmiana w drużynie Lillestrøm SK:
z boiska schodzi Edh, na boisku pojawia się Pettersson.
71
69
Strzelcem bramki VERSTRAETE. Asysta Janssen.
66
65
z boiska schodzi Kairinen, na boisku pojawia się Svendsen.
z boiska schodzi H. Fridjónsson, na boisku pojawia się Langaas Skogvold.
59
z boiska schodzi Nainggolan, na boisku pojawia się Verstraete.
z boiska schodzi Gerkens, na boisku pojawia się Vermeeren.
z boiska schodzi Frey, na boisku pojawia się Janssen.
46
z boiska schodzi Balikwisha, na boisku pojawia się Fisher.
Zmiana w drużynie Lillestrøm SK:
z boiska schodzi Lundemo, na boisku pojawia się Onyedika.
z boiska schodzi Ibrahimaj, na boisku pojawia się Nordengen Knudsen.
46
45+4
11
Strzelcem bramki FREY. Asysta Nainggolan.
1