2:1
koniec po rz. karnych (3:1) (2:1)
11.08.2022, 19:15 • St. Jakub-Park, Basilej • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.67 3.85 5.2 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.67 - 3.85 - 5.2
FC Basel – Brøndby IF
2:1
koniec po rz. karnych (3:1) (2:1)
Gole: 40. Frei (kar.), 45+5. Zeqiri (Millar) – 45+1. Kvistgaarden
Kartki: 21. Nuhu (BAS), 45+3. Hitz (BAS), 63. Burger (BAS), 80. Pelmard (BAS), 107. Zeqiri (BAS) – 12. Cappis (BRY), 21. Kvistgaarden (BRY), 64. Rosted (BRY), 88. Salech (BRY), 113. Greve (BRY), 119. Bell (BRY)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 14:3. Strzały niecelne: 14:6. Rzuty rożne: 11:3. Spalone: 4:1. Foule: 18:13.
FC Basel:
Hitz – M. Lang (91. López), Comas (102. Djiga), Nuhu, Pelmard – F. Frei (C) (91. Katterbach), Burger (73. Diouf) – Ndoye, Amdouni (113. Males), Millar – Zeqiri (108. Ad. Szalai).
Zmiany: Salvi, De Mol – Katterbach, Djiga, Diouf, Ad. Szalai, Males, Sergio López, Tushi, Chipperfield, Ltaief, Joelson.
Trener: Alexander Frei.
Brøndby IF:
Hermansen – Sebulonsen (91. Alves), Rosted, Tshiembe, Riveros (19. Heggheim) – Cappis (46. Bjur), Ben Slimane (74. Greve), Radošević (C), Bell – Kvistgaarden (74. Salech), Hedlund (52. Divković).
Zmiany: Mikkelsen – Heggheim, Greve, Kvist, Divković, Bjur, Alves, Kwasniak, Friedrich, Salech, Larsen, Schwartau.
Trener: Niels Frederiksen.
Sędziowie: Dingert – Dietz, Gerach (všichni GER).
Widownia:
1. mecz: Brøndby - Basel 1:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
45+5
45+5. Zeqiri (BAS) - 2:1
45+5
Strzelcem bramki ZEQIRI. Asysta Millar.
45+1
45+1. Kvistgaarden (BRY) - 1:1
45+1
Strzelcem bramki KVISTGAARDEN.
40
40. Frei (BAS) - 1:0
40
Bramkę z rzutu karnego zdobywa FREI..