1:0
finał (0:0)
11.08.2022, 18:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 3 runda kwalifikacyjna • Tomek
STS: 1.5 4.3 6.65 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.5 - 4.3 - 6.65
Raków Częstochowa – Spartak Trnawa
1:0
finał (0:0)
Gole: 68. Koczerhin
Kartki: 65. Gutkovskis (RAK) – 23. Miković (TRN), 41. Curma (TRN), 47. Stefanik (TRN), 83. Savvidis (TRN), 90+2. Yusuf (TRN)
Spudłowany karny!:
Raków Częstochowa:
Trelowski – Svarnas, Arsenić, Rundić – Tudor, Gwilia (88. Czyż), Papanikolaou, Kun (88. Sorescu) – Koczerhin (82. Nowak), López (75. Wdowiak) – Gutkovskis (75. Musiolik).
Zmiany: Dziekoński, Rajczykowski, Musiolik, Krzyżak, Wdowiak, Sorescu, Racovitan, Nowak, Czyż, Sturgeon, Długosz, Piasecki.
Trener:
Spartak Trnawa:
Takáč – Tumma, Štetina, Čurma (46. Kostrna) – Daniel (74. Ivan), Bukata (68. Paur), Savvidis, Štefánik, Mikovič (46. Yusuf) – Boateng, Ristovski (79. Oseni).
Zmiany: Kamenár, Vantruba, Ujlaky, Paur, Oseni, Karhan, Iván, Koštrna, Yusuf, Kóša, Bolaji, Azevedo.
Trener:
Sędziowie: Allard Lindhout (Holandia).
Widownia:
1. mecz: Spartak T. - Raków 0:2
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
Czy Lech dołączy do Rakowa? Początek relacji o godzinie 20:30!
90+5
90+2
90+2
90
88
z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Sorescu.
88
z boiska schodzi Gwilia, na boisku pojawia się Czyż.
86
83
83
82
z boiska schodzi Koczerhin, na boisku pojawia się Nowak.
81
79
z boiska schodzi Ristovski, na boisku pojawia się Oseni.
78
75
z boiska schodzi Ivi Lopez, na boisku pojawia się Wdowiak.
75
z boiska schodzi Gutkovskis, na boisku pojawia się Musiolik.
74
z boiska schodzi Daniel, na boisku pojawia się Ivan.
71