0:0
finał (0:0)
11.08.2022, 15:30 • Astana Arena, Nur-Sultan • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 5.3 3.65 1.65 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 5.3 - 3.65 - 1.65
FC Kyzylzhar Petropavlovsk – APOEL Nikozja
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 40. Bušman (KYZ), 42. Podio (KYZ), 60. Gurman (KYZ), 81. Ivaniadze (KYZ), 83. Kozlov (KYZ), 90+5. Zorić (KYZ) – 51. Kostadinov (APO), 62. Marquinhos (APO), 78. Sarfo (APO), 90. Efrem (APO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 1:1. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 0:4. Spalone: 1:0. Foule: 25:13.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk:
Lobancev (C) – Tapalov, Gurman (80. Zorić), Karšakevič, Mužek, Bušman (88. Čikanči) – dos Santos Martins, Koné, Podio (64. Kozlov) – Lobjanidze, Jakovlev (64. Ivaniadze).
Zmiany: Loginovskij, Petrov – Adilov, Muldinov, Muračev, Ospanov, Tichonovskij, Zjabko.
Trener: Ali Alijev
APOEL Nikozja:
Belec – Chebake, Karo, Crespo, Ferrari – Dálcio (90+3. Esselink), Sarfo, Kostadinov – Marquinhos (68. Villafañez), Ilia (76. Blum), Ndongala (C) (68. Efrem).
Zmiany: Christodoulou – Daušvili, Georgiou, Polikarpou, Satsias, Sušić, Theodorou, Wheeler.
Trener: Sofronis Avgousti
Sędziowie: Siebert – Seidel, Foltyn (GER)
Widownia:
1. mecz: APOEL - Kyzylzhar 1:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
90+5
90+3
z boiska schodzi Dálcio, na boisku pojawia się Bert Esselink.
90
88
z boiska schodzi Jurij Bušman, na boisku pojawia się Maxim Čikanči.
83
81
80
z boiska schodzi Mark Gurman, na boisku pojawia się Darko Zorić.
78
76
z boiska schodzi Marios Ilia, na boisku pojawia się Danny Blum.
68
z boiska schodzi Dieumerci Ndongala, na boisku pojawia się Georgios Efrem.
68
z boiska schodzi Marquinhos, na boisku pojawia się Lucas Villafañez.
64
z boiska schodzi Pablo Podio, na boisku pojawia się Jevgenij Kozlov.
64
z boiska schodzi Pavel Jakovlev, na boisku pojawia się Giorgi Ivaniadze.
62
60
51
42
40