2:2
koniec po rz. karnych (3:4) (0:0)
11.08.2022, 20:30 • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w słowackim języku na onlajny.eu
STS: 3.15 3.25 2.26 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 3.15 - 3.25 - 2.26
Slovan Bratysława – Olympiakos Pireus
2:2
koniec po rz. karnych (3:4) (0:0)
Gole: 90+4. Šaponjić, 108. Green – 54. Zinckernagel, 101. A. Camara
Kartki: 66. Abena (SBA), 66. Green (SBA), 90+2. Kucka (SBA) – 66. Cisse (OLY), 67. Kunde (OLY), 105+1. Vaclík (OLY), 115. Manolas (OLY) 90+7. Abena (SBA)
Spudłowany karny!:
Slovan Bratysława:
Chovan – Kashia, Abena, De Marco (C) – Pauschek, Kankava, Kucka, Zmrhal – Čakvetadze – Barseghjan, Green
Zmiany: Agbo, Čavrič, Hrdina, Hrnčár, Križan, Lovat, Medveděv, Mustafič, Ramírez, Šaponjič, Trnovský, Voet
Trener:
Olympiakos Pireus:
Vaclík – Pipa, Ba, Cisse, Reabciuk – Masouras, M´Vila, Kunde, Zinckernagel – El Arabi (C), Randjelovič
Zmiany: Bouchalakis, A. Camara, Kane, Kitsos, Manolas, Papadoudis, Tiquinho Soares, Tzolakis, Valbuena
Trener:
Sędziowie:
Widownia: 18 133
1. mecz: Olympiakos - Slovan 1:1
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
115
110
z boiska schodzi Kane, na boisku pojawia się Valbuena.
108
108. Green (SBA) - 2:2
108
Strzelcem bramki GREEN.
105+1
101
101. A. Camara (OLY) - 1:2
101
Strzelcem bramki A. CAMARA.
91
z boiska schodzi Tiquinho Soares, na boisku pojawia się Kane.
90+7
90+7. Abena (SBA)
90+7
90+4
90+4. Šaponjić (SBA) - 1:1
90+4
Strzelcem bramki ŠAPONJIĆ.
90+2
z boiska schodzi Pauschek, na boisku pojawia się Medveděv.
90+2
90+1
z boiska schodzi Kankava, na boisku pojawia się Čavrič.
85
z boiska schodzi Ba, na boisku pojawia się Bouchalakis.
85
z boiska schodzi Zmrhal, na boisku pojawia się Ramírez.
80
z boiska schodzi Randjelovič, na boisku pojawia się Manolas.
69
z boiska schodzi Barseghjan, na boisku pojawia się Šaponjić.
z boiska schodzi De Marco, na boisku pojawia się Agbo.
68
z boiska schodzi Zinckernagel, na boisku pojawia się A. Camara.
z boiska schodzi El-Arabi, na boisku pojawia się Tiquinho Soares.
67
66
Żółta kartka dla zespołu Olympiakos Pireus (Cisse).
54
54. Zinckernagel (OLY) - 0:1
54
Strzelcem bramki ZINCKERNAGEL.