2:2
finał (0:0)
11.08.2022, 20:00 • Stade de Luxembourg (Lucemburk) • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 5.9 4.4 1.53 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 5.9 - 4.4 - 1.53
F91 Dudelange – Malmo FF
2:2
finał (0:0)
Gole: 56. Hadji, 61. Sinani – 50. Turay, 52. Toivonen
Kartki: 23. Agovic (DUD), 45. Decker (DUD), 49. Gashi (DUD), 56. Victo (DUD), 90+2. Stumpf (DUD) – 25. Hadžikadunić (MLM), 56. Dahlin (MLM)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 9:4. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:3. Foule: 11:6.
F91 Dudelange:
Fox – Gashi (67. Mendes), Skenderovic, Decker (77. Stumpf), Kirch (K) – Bojić (77. Diouf), Cruz, Agovic (60. Frere) – Hadji, Sinani, Victo.
Zmiany: Margato – Diouf, Frere, Fransicso Junior, Englaro, Silva, Stumpf, Lima, Mendes.
Trener: Carlos Fangueiro.
Malmo FF:
Dahlin – Beijmo, Nielsen, Hadžikadunič, Olsson (78. E. Larsson) – H. Larsson, Peňa (67. Moisander), Christiansen (K) (88. Zeidan) – Ceesay, Toivonen (67. Thelin), Turay (68. Rieks).
Zmiany: Diawara, Andersson – E. Larsson, Knudsen, Moisander, Rieks, Thelin, Birmančević, Zeidan, Chaluš, Sejdiu.
Trener: Andreas Georgson.
Sędziowie: de Burgos – de Fransisco, Fuertes (všichni Španělsko).
Widownia:
1. mecz: Malmo - Dudelange 3:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
90+4
90+2
88
z boiska schodzi Christiansen, na boisku pojawia się Zeidan.
78
z boiska schodzi Olsson, na boisku pojawia się E. Larsson.
77
z boiska schodzi Bojić, na boisku pojawia się Diouf.
77
z boiska schodzi Decker, na boisku pojawia się Stumpf.
68
z boiska schodzi Turay, na boisku pojawia się Rieks.
67
z boiska schodzi Toivonen, na boisku pojawia się Thelin.
67
z boiska schodzi Peňa, na boisku pojawia się Moisander.
67
z boiska schodzi Gashi, na boisku pojawia się Mendes.
61
61. Dejvid Sinani (DUD) - 2:2
61
Strzelcem bramki DEJVID SINANI.
60
z boiska schodzi Agovic, na boisku pojawia się Frere.
56
56
56
56. Samir Hadji (DUD) - 1:2
56
Strzelcem bramki SAMIR HADJI.
52
52. Ola Toivonen (MLM) - 0:2
52
Strzelcem bramki OLA TOIVONEN.
50
50. Buya Turay (MLM) - 0:1
50
Strzelcem bramki BUYA TURAY.
49
46
45+3
45
25
23
1