3:3
finał (0:2, 3:0, 0:1)
12.11.2019, 18:00 • 1/8 finału
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Tappara Tampere – EV Zug
3:3
finał (0:2, 3:0, 0:1)
Składy i statystyki: 28. Kemiläinen (Kuusela, Bertrand), 34. Karjalainen (Kuusela, Kemiläinen), 40. Vauhkonen (Virta, Suhonen) – 2. Simion (Zryd, Zgraggen), 7. Alatalo (Klingberg, Lindberg), 43. Hofmann
Kartki:
Spudłowany karny!:
Tappara Tampere:
Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Kemiläinen, Blood, Ytterell, Mäntylä, Utunen, Puistola – Bertrand, Morley, Kuusela – Ojamäki, Virta, Levtchi – Karjalainen, Malinen, Miolanen – Vauhkonen, Rauhala, Lehtonen
Zmiany:
Trener:
EV Zug:
Genoni (Hollenstein) – Stadler, Diaz, Alatalo, Schumpf, Zryd, Zgraggen, Thiry – Martschini, Kovář, Hofmann – Klingberg, Lindberg, McIntyre – Simion, Leuenberger, Stoffel – Langenegger, Albrecht, Zehnder
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Drugi mecz: Zug - Tampere 3:1
1. tercja | ||||
01:43 | ZUG | 0:1 | Simion (Zryd, Zgraggen) | |
04:48 | TAP | 2 | Mantyla, zahaczanie | |
06:04 | ZUG | 0:2 | Alatalo (Klingberg, Lindberg) | |
06:04 | TAP | -Garteig +Heljanko (zmiana) | ||
12:51 | TAP | 2 | Morley, zahaczanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
26:41 | ZUG | 2 | Zehnder, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
27:37 | TAP | 1:2 | Kemiläinen (Kuusela, Bertrand) | |
31:44 | ZUG | 2 | Zehnder, przeszkadzanie | |
33:25 | TAP | 2:2 | Karjalainen (Kuusela, Kemiläinen) | |
36:45 | ZUG | 2 | Diaz, natarcie | |
TAP | 2 | Kuusela, natarcie | ||
37:48 | ZUG | 2 | Schumpf, zahaczanie | |
39:16 | TAP | 3:2 | Vauhkonen (Virta, Suhonen) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
40:01 | ZUG | 2 | Alatalo, natarcie | |
42:31 | ZUG | 3:3 | Hofmann | |
47:55 | TAP | 2 | Kuusela, zahaczanie | |
Finał |
Magnitogorsk – Czelabińsk 15:00 5:2
Czerepowiec – Barys • koniec po dogrywce 17:00 1:2
Jarosław – Novosibirsk 17:00 2:0
Din. Mińsk – Niżny Nowogród • koniec po rz. karnych (2:0) 17:10 6:5
Bars – Omsk 17:30 3:0
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa • koniec po dogrywce 17:30 2:3
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 17:30 3:6
Din. Ryga – Saławat • koniec po dogrywce 18:30 1:2
47:55
42:31
42:31 Hofmann (ZUG) - 3:3
42:31
Strzelcem bramki HOFMANN.
40:01
40:01
40:00
39:16
39:16 Vauhkonen (TAP) - 3:2
39:16
Strzelcem bramki VAUHKONEN. Asysta Virta, Suhonen.
37:48
36:45
Kara dla Tappara Tampere (Kuusela – 2 min., natarcie).
33:25
33:25 Karjalainen (TAP) - 2:2
33:25
Strzelcem bramki KARJALAINEN. Asysta Kuusela, Kemiläinen.
31:44
27:37
27:37 Kemiläinen (TAP) - 1:2
27:37
Strzelcem bramki KEMILÄINEN. Asysta Kuusela, Bertrand.
26:41
20:01
20:00
12:51
06:04
06:04
06:04 Alatalo (ZUG) - 0:2
06:04
Strzelcem bramki ALATALO. Asysta Klingberg, Lindberg.
04:48
04:08
04:08
01:43
01:43 Simion (ZUG) - 0:1
01:43
Strzelcem bramki SIMION. Asysta Zryd, Zgraggen.
00:01