2:3
finał (2:0, 0:1, 0:2)
12.11.2019, 17:00 • Čižovka-Arena • 1/8 finału
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Yunost Minsk – EHC Red Bull Monachium
2:3
finał (2:0, 0:1, 0:2)
Składy i statystyki: 9. Gajnetdinov (K.Brikun), 17. Drozdov (Stefanovič) – 34. Schütz, 42. Parkes (Schütz), 44. Ehliz (Hager)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Yunost Minsk:
I. Brikun – Antonov, Nogačjov, Bokun, Lesnikov, Sčečin, Mažuga, Tarleckij, Mickevič – Lopačuk, Kulakov, Parfejevec – Kaškar, Malcev, Kolgotin – Stefanovič, Drozd, Drozdov – Anosov, K. Brikun, Gajnetdinov.
Zmiany:
Trener:
EHC Red Bull Monachium:
aus den Birken – Boyle, Aulie, Bodnarchuk, Seidenberg, Sanguinetti, Abeltshauser, Zitterbart – Kastner, Hager, Gogulla – Parkes, Voakes, Ehliz – Mauer, Christensen, Bourque – Schütz, Daubner, Peterka.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vikman, Lemelin – Labzou, Paliakou.
Widownia:
Drugi mecz: Monachium - Yunost Minsk 6:0
1. tercja | ||||
02:10 | YUM | 2 | Tarleckij, trzymanie | |
03:57 | YUM | 2 | Bokun, nadmierna ostrość w grze | |
08:26 | YUM | 1:0 | Gajnetdinov (K.Brikun) | |
10:34 | MUE | 2 | Bourque, nadmierna ostrość w grze | |
16:52 | YUM | 2:0 | Drozdov (Stefanovič) | |
19:58 | MUE | 2 | Christensen, zahaczanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
24:29 | MUE | 2 | Zitterbart, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
26:50 | YUM | 2 | Gajnetdinov, trzymanie | |
30:53 | MUE | 2 | Bodnarchuk, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
33:23 | MUE | 2:1 | Schütz | |
39:11 | YUM | 2 | Nogačjov, przeszkadzanie | |
40:00 | YUM | 2 | Anosov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:30 | MUE | 2:2 | Parkes (Schütz) | |
43:29 | MUE | 2:3 | Ehliz (Hager) | |
43:35 | MUE | 2 | Seidenberg, spowodowanie upadku przeciwnika | |
47:53 | MUE | 2 | Kastner, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Finał |
Magnitogorsk – Czelabińsk 15:00 5:2
Czerepowiec – Barys • koniec po dogrywce 17:00 1:2
Jarosław – Novosibirsk 17:00 2:0
Din. Mińsk – Niżny Nowogród • koniec po rz. karnych (2:0) 17:10 6:5
Bars – Omsk 17:30 3:0
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa • koniec po dogrywce 17:30 2:3
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 17:30 3:6
Din. Ryga – Saławat • koniec po dogrywce 18:30 1:2
47:53
43:35
43:29
43:29 Ehliz (MUE) - 2:3
43:29
41:30
41:30 Parkes (MUE) - 2:2
41:30
40:01
40:00
40:00
39:11
33:23
33:23 Schütz (MUE) - 2:1
33:23
30:53
26:50
24:29
20:01
20:00
19:58