6:5
koniec po rz. karnych (2:0) (2:0, 2:3, 1:2 - 0:0)
12.11.2019, 17:10 • Minsk Arena, Minsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
HK Dinamo Mińsk – Torpedo Niżny Nowogród
6:5
koniec po rz. karnych (2:0) (2:0, 2:3, 1:2 - 0:0)
Składy i statystyki: 4. Paré (Martynov, Prince), 19. Pulkkinen (Spooner, Kovyršin), 33. Dostanko (Děmkov, A. Kosticyn), 39. Dostanko (Prince, Dostanko), 55. Děmkov (A. Kosticyn, Kovyršin), kar. Kogaljov – 25. Verjajev (D. Iljin, Bočarov), 34. Belevič (Orlov, Urakov), 36. Aljajev (Barancev, Varnakov), 42. Šenfeld (Barancev, Varnakov), 59. Šenfeld (Aljajev)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Jerjomenko, Gotovec (A), Denisov, Dostanko, Znacharenko, Kryskin, Ďukov – Martynov, Paré, Prince – Děmkov (C), A. Kosticyn, Kovyršin – Pulkkinen, Spooner (A), Pavlovič – Kogaljov, Dadonov, Kitarov – Pavlenko.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród:
Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Minejev, Meljakov – Žafjarov, Schroeder (A), Rattie – Varnakov (A), Q. Howden, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Bočarov – Gončaruk, Belevič, Urakov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bondar, Lavrentěv – Golovljov, Savenkov
Widownia:
1. tercja | ||||
03:37 | MIN | 1:0 | Paré (Martynov, Prince) | |
13:07 | MIN | 2 | Kovyršin, trzymanie | |
14:06 | MIN | 2 | Ďukov, nadmierna ostrość w grze | |
NNO | 2+2 | Rattie, nadmierna ostrość w grze+spowodowanie upadku przeciwnika | ||
18:35 | NNO | 2 | Žafjarov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
NNO | 2 | Barancev, spowodowanie upadku przeciwnika | ||
18:58 | MIN | 2:0 | Pulkkinen (Spooner, Kovyršin) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
24:07 | NNO | 2:1 | Verjajev (D. Iljin, Bočarov) | |
32:10 | MIN | 3:1 | Dostanko (Děmkov, A. Kosticyn) | |
33:05 | NNO | 3:2 | Belevič (Orlov, Urakov) | |
33:50 | MIN | 2+10 | Ďukov, atak na głowę lub szyję | |
35:57 | NNO | 3:3 | Aljajev (Barancev, Varnakov) | |
38:17 | MIN | 4:3 | Dostanko (Prince, Dostanko) | |
39:20 | MIN | 2 | Dostanko, uderzanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:07 | NNO | 4:4 | Šenfeld (Barancev, Varnakov) | |
54:46 | MIN | 5:4 | Děmkov (A. Kosticyn, Kovyršin) | |
58:01 | NNO | 5:5 | Šenfeld (Aljajev) | |
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
Przed rzutami karnymi | ||||
Rzuty karne | ||||
65:00 | MIN | 6:5 | Kogaljov (kar.) | |
Koniec po rz. karnych |
Magnitogorsk – Czelabińsk 15:00 5:2
Czerepowiec – Barys • koniec po dogrywce 17:00 1:2
Jarosław – Novosibirsk 17:00 2:0
Din. Mińsk – Niżny Nowogród • koniec po rz. karnych (2:0) 17:10 6:5
Bars – Omsk 17:30 3:0
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa • koniec po dogrywce 17:30 2:3
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 17:30 3:6
Din. Ryga – Saławat • koniec po dogrywce 18:30 1:2
65:00
65:00 Alexandr Kogaljov (MIN) - 6:5
65:00
Strzelcem zwycięskiej bramki jest ALEXANDR KOGALJOV.
4. serie 2:0
4. serie 2:0
3. serie 2:0
3. serie 2:0
2. serie 1:0
2. serie 1:0
1. serie 0:0
1. serie 0:0
65:00
60:01
60:00
58:01
58:01 Anton Šenfeld (NNO) - 5:5
58:01
Strzelcem bramki ANTON ŠENFELD. Asysta Arťom Aljajev.
54:46
Strzelcem bramki ARŤOM DĚMKOV. Asysta Andrej Kosticyn, Jevgenij Kovyršin.