5:2
finał (1:1, 2:0, 2:1)
12.11.2019, 15:00 • Arena Metallurg
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Metallurg Magnitogorsk – Traktor Czelabińsk
5:2
finał (1:1, 2:0, 2:1)
Składy i statystyki: 11. J. Jakovlev (N. Kuljomin, A. Nestrašil), 27. Běreglazov (Mozjakin, A. Nestrašil), 27. Potěchin (Bujnickij), 44. Rasmussen (O'Dell, Potěchin), 51. Potěchin (Loktionov) – 15. Virtanen (Kravcov, Calof), 57. Ščerbak
Kartki:
Spudłowany karny!:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (S. Galimov) – Běreglazov, Antipin (A), J. Birjukov, J. Jakovlev (A), Matuškin, Dronov, Minulin – Paršin, A. Nestrašil, Mozjakin (C) – Potěchin, O'Dell, Rasmussen – Bujnickij, Loktionov, N. Kuljomin – Dorofejev, Rožkov, Ljubimov – Korobkin.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk:
Děmčenko (Fedotov) – Kalinin (C), Bailen, Virtanen, Isajev, Borodkin, Menšikov (A), Jasinskij, S. Těreščenko – Hyka, Sedlák (A), Ščerbak – Kravcov, Malychin, Calof – Avcin, Lisin, Karlin – Kosov, Šolochov, Koňkov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bělov, Rogačjov – Sivov, Šalagin
Widownia:
1. tercja | ||||
09:45 | CLJ | 2 | Ščerbak, atak kijem trzymanym oburącz | |
10:47 | MET | 1:0 | J. Jakovlev (N. Kuljomin, A. Nestrašil) | |
14:55 | CLJ | 1:1 | Virtanen (Kravcov, Calof) | |
17:50 | MET | 2+2 | Korobkin, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
24:58 | CLJ | 2 | Calof, uderzanie | |
26:19 | MET | 2:1 | Běreglazov (Mozjakin, A. Nestrašil) | |
26:37 | MET | 3:1 | Potěchin (Bujnickij) | |
27:50 | MET | 2 | A. Nestrašil, trzymanie | |
31:29 | MET | 2 | Mozjakin, atak kijem trzymanym oburącz | |
39:38 | MET | 2 | Loktionov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
43:51 | MET | 4:1 | Rasmussen (O'Dell, Potěchin) | |
47:30 | CLJ | 2 | Ščerbak, zahaczanie | |
50:18 | MET | 5:1 | Potěchin (Loktionov) | |
56:10 | CLJ | 5:2 | Ščerbak | |
Finał |
Magnitogorsk – Czelabińsk 15:00 5:2
Czerepowiec – Barys • koniec po dogrywce 17:00 1:2
Jarosław – Novosibirsk 17:00 2:0
Din. Mińsk – Niżny Nowogród • koniec po rz. karnych (2:0) 17:10 6:5
Bars – Omsk 17:30 3:0
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa • koniec po dogrywce 17:30 2:3
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 17:30 3:6
Din. Ryga – Saławat • koniec po dogrywce 18:30 1:2
56:10
56:10 Nikita Ščerbak (CLJ) - 5:2
56:10
Strzelcem bramki NIKITA ŠČERBAK.
50:18
50:18 Bogdan Potěchin (MET) - 5:1
50:18
Strzelcem bramki BOGDAN POTĚCHIN. Asysta Andrej Loktionov.
47:30
43:51
43:51 Dennis Rasmussen (MET) - 4:1
43:51
Strzelcem bramki DENNIS RASMUSSEN. Asysta Eric O'Dell, Bogdan Potěchin.
40:01
40:00
39:38
31:29
29:56
29:56 Nikita Ščerbak (CLJ)
27:50
26:37
26:37 Bogdan Potěchin (MET) - 3:1
26:37
Strzelcem bramki BOGDAN POTĚCHIN. Asysta Dmitrij Bujnickij.
26:19
26:19 Alexej Běreglazov (MET) - 2:1
26:19
Strzelcem bramki ALEXEJ BĚREGLAZOV. Asysta Sergej Mozjakin, Andrej Nestrašil.
24:58