Washington – Arizona 3:4
01:00, koniec po rz. karnych (0:2)
Składy i statystyki: 29. Kuzněcov (J. Vrána, T. Wilson), 43. Kuzněcov (Kempný), 59. Oshie (Ovečkin, Carlson) – 15. Keller (Hinostroza, Goligoski), 21. Fischer (Richardson), 21. Grabner, kar. Schmaltz
Carolina – Ottawa 8:2
01:10, finał
Składy i statystyki: 1. Foegele (Dzingel, Pesce), 18. Nečas (Gardiner, Wallmark), 25. Aho, 33. H. Fleury (Luostarinen, Svečnikov), 37. D. Hamilton (T. Teräväinen, Svečnikov), 42. Aho (Edmundson, Pesce), 54. Dzingel (Edmundson, Foegele), 58. Edmundson (Nečas, Niederreiter) – 39. White (Ennis, Borowiecki), 50. B. Tkachuk (Chabot, Tierney)
Magnitogorsk – Czelabińsk 5:2
15:00, finał
Składy i statystyki: 11. J. Jakovlev (N. Kuljomin, A. Nestrašil), 27. Běreglazov (Mozjakin, A. Nestrašil), 27. Potěchin (Bujnickij), 44. Rasmussen (O'Dell, Potěchin), 51. Potěchin (Loktionov) – 15. Virtanen (Kravcov, Calof), 57. Ščerbak
Czerepowiec – Barys 1:2
17:00, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 20. Kapustin (J. Jakovlev, Provolněv) – 47. Tangradi (Dietz, R. Starčenko), 63. Sagadejev
Din. Mińsk – Niżny Nowogród 6:5
17:10, koniec po rz. karnych (2:0)
Składy i statystyki: 4. Paré (Martynov, Prince), 19. Pulkkinen (Spooner, Kovyršin), 33. Dostanko (Děmkov, A. Kosticyn), 39. Dostanko (Prince, Dostanko), 55. Děmkov (A. Kosticyn, Kovyršin), kar. Kogaljov – 25. Verjajev (D. Iljin, Bočarov), 34. Belevič (Orlov, Urakov), 36. Aljajev (Barancev, Varnakov), 42. Šenfeld (Barancev, Varnakov), 59. Šenfeld (Aljajev)
Bars – Omsk 3:0
17:30, finał
Składy i statystyki: 25. Fisenko (Lukojanov, Rukavišnikov), 42. Kara (V. Tichonov, Galijev), 59. Azevedo
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa 2:3
17:30, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 13. Marčenko (Vey, Kaprizov), 60. Al. Popov (Kalinin, Šalunov) – 9. Juňkov (Chochlačov, Fjodorov), 11. Zubov (Nikoncev), 65. Zubov (Daugavinš)
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 3:6
17:30, finał
Składy i statystyki: 47. A. Petersson (Indrašis, Ljamin), 49. Tarasov (Ogurcov, Šipačov), 59. Jaškin – 3. Porjadin (R. Murphy), 23. Denis Kazionov (Šiksatdarov), 23. Chajrullin (Šiksatdarov, Šaripzjanov), 46. Rjasenskij, 52. Bryncev (Chajrullin), 55. R. Murphy
Din. Ryga – Saławat 1:2
18:30, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 36. Ališauskas (Gegeris, Berzinš) – 28. Kugryšev, 63. Kugryšev (Burmistrov, Koledov)
Yunost Minsk – Monachium 2:3
17:00, finał (1/8)
Składy i statystyki: 9. Gajnetdinov (K.Brikun), 17. Drozdov (Stefanovič) – 34. Schütz, 42. Parkes (Schütz), 44. Ehliz (Hager)
Tampere – Zug 3:3
18:00, finał (1/8)
Składy i statystyki: 28. Kemiläinen (Kuusela, Bertrand), 34. Karjalainen (Kuusela, Kemiläinen), 40. Vauhkonen (Virta, Suhonen) – 2. Simion (Zryd, Zgraggen), 7. Alatalo (Klingberg, Lindberg), 43. Hofmann
Färjestad – Frölunda 6:3
18:00, finał (1/8)
Składy i statystyki: 1. Nilsson (Erixon), 18. Ejdsell (Johansson, Aslund), 19. Viksten, 22. Aslund (Johansson), 24. Ejdsell (Johansson), 46. Aslund – 33. Mustonen (Friberg), 42. Lasch (Hjalmarsson, Peterson), 48. Printz (Rakhshani, Grönlund)
Skellefteå – Djurgården 3:3
18:00, finał (1/8)
Składy i statystyki: 2. Pudas (Alvarez, Burström), 6. Olofsson, 27. A. Petterson (Frödén, Wingerli) – 6. Eriksson, 22. Guter (Alsing), 49. Svedberg
Bern – Luleå 0:3
19:45, finał (1/8)
Składy i statystyki: 24. Lundkvist (Jalvanti), 27. Kovacs (Emanuelsson, Engsund), 28. Brännström (Ilomäki, Sellgren)