3 liga, grupa IV

Garbarnia Kraków – Cosmos Nowotaniec

3:1

finał (1:0)

25.03.2017, 15:00 • Stadion Garbarni, Kraków • Runda 21 • Info o najważniejszych wydarzeniach (Sebastian)

Garbarnia Kraków wzbogaciła się o komplet punktów dzięki zwycięstwu 3:1 z Cosmosem Nowotaniec. Dwa gole dla lepszego zespołu zdobył Siedlarz, a wynik ustalił rzutem na taśmę Nieśmiałowski. (16:58:58)

90

90

Gol dla Garbarnii!
Strzelcem bramki DAMIAN NIEŚMIAŁOWSKI.

Trzecia bramka przypieczętowała zwycięstwo Garbarni na własnym stadionie.

80

10 minut do końca regulaminowego czasu. Garbarnia Kraków ma gola przewagi i jest coraz bliżej zwycięstwa, ale musi uważać na chaotyczne ataki gości.

63

Strzelcem bramki MARCIN SIEDLARZ.

Drugie trafienie Siedlarza w tym meczu i po kilkunastu minutach Garbarnia Kraków jest ponownie na prowadzeniu!

60

Po godzinie pojedynku w Krakowie remis. Bardziej zdeterminowana, by odzyskać prowadzenie jest Garbarnia.

51

Gol dla Cosmosu!
Strzelcem bramki MAREK MAŚLEJAK.

Krótko po przerwie wyrównanie. Autorem gola z rzutu wolnego Maślejak i wszystko zaczyna się od początku w Krakowie!

46

Garbarnia Kraków jest bliżej zwycięstwa po 45 minutach walki z Cosmosem Nowotaniec. Piłkę do bramki przyjezdnych skierował z rzutu karnego Siedlarz.

45

37

Bramkę z rzutu karnego zdobywa MARCIN SIEDLARZ.

Prowadzenie Garbarni Kraków dzięki strzałowi doświadczonego Siedlarza z 11. metra!

35

10 minut do końca pierwszej części spotkania i wciąż bezbramkowo w stolicy Małopolski. Czasu na zmianę wyniku przed przerwą pozostało niewiele.

30

Żółtą kartką za przewinienie został upomniany Misiak z Cosmosu Nowotaniec.

20

Bezbramkowo na stadionie Garbarni. Drużyny nie są na razie w stanie znaleźć sposobu na pokonanie Cabaja i Krawczyka.

5

Pojedynek w Krakowie rozpoczął się z drobnym opóźnieniem. Piłkarze walczą o dominację w centrum boiska.

1

Garbarnia Kraków: Cabaj – Mistrzyk, Kujawa, Pawłowicz, Łukasik – Masiuda, Siedlarz, Nieśmiałowski, Pietras, Liput – Górecki.

Rezerwowi: Kozioł – Gaudyn, Borovicanin, Kalemba, Piszczek, Kosturbała, Moskal.

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk – Majka, Misiak, Pluskwik, Sobota – Krzysztoń, Laskowski, Maślejak, Misiak, Rak – Zarzyka.

Rezerwowi: Jasiński – Chrząszcz, Nadkaniec, Leń, Pieszczoch.
Będziemy informować o zmianach w pojedynku wicelidera III ligi. Garbarnia Kraków podejmie Cosmos Nowotaniec. Początek meczu w sobotę o godzinie 15.