3 liga, grupa II

Sokół Kleczew – Chemik Bydgoszcz

5:0

finał (1:0)

25.03.2017, 15:00 • Stadion Miejski, Kleczew • Runda 20 • Info o zminach stanu (Jarek)

Gospodarze zdeklasowali rywali, zwyciężając aż 5:0! Najlepszym zawodnikiem tego spotkania był Łukasz Cichos, który aż czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Dziękuję za uwagę! (16:52:31)

77

No to mamy po zawodach! Hattricka notuje ŁUKASZ CICHOS!

76

Zmiana w drużynie Sokół Kleczew: z boiska schodzi Żurowski, na boisku pojawia się Nowak.

70

Zmiana w drużynie Chemik Bydgoszcz: z boiska schodzi Babiarz, na boisku pojawia się Kawałek.

67

Zmiana w drużynie Chemik Bydgoszcz: z boiska schodzi Janicki, na boisku pojawia się Trzepacz.

67

Podwyższają prowadzenie miejscowi! Po raz drugi w tym spotkaniu bramkarza gości pokonuje ŁUKASZ CICHOS.

56

Żółtą kartkę otrzymuje zawodnik Sokoła, Jakub Dębowski. Na Stadionie Miejskim w Kleczewie cały czas utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

46

Do przerwy Sokół Kleczew prowadzi z Chemikiem 1:0 po bramce zdobytej w 15. minucie przez Łukasza Cichosa. Na drugą odsłonę wracamy za kwadrans, zostańcie z nami!

45

35

Nie zmienia się wynik spotkania w Kleczewie. Próbują stwarzać sobie okazje do wyrównania bydgoszczanie, ale Sokół wciąż prowadzi 1:0.

25

Po zdobyciu gola dużo pewniej zaczęli grać miejscowi. To Sokół wyprowadza kolejne akcje, a Chemik musi uważać, by nie stracić kolejnej bramki.

15

W piętnastej minucie prowadzenie obejmują miejscowi! Na listę strzelców wpisuje się ŁUKASZ CICHOS.