3 liga, grupa II

Gwardia Koszalin – Vineta Wolin

2:1

finał (2:0)

25.03.2017, 14:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • Runda 20 • Info o zminach stanu (Adam Ka)

Goście za późno ruszyli do boju przez co nie udało im się powalczyć o remis w tym meczu. Gole tak naprawdę strzelali dziś jedynie gospodarze, ale jeden z nich to samobój. Można powiedzieć, że gospodarze wygrali zasłużenie. Na dziś to wszystko. Zapraszamy do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Do usłyszenia. (22:46:52)

90

90

Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Szubert, na boisku pojawia się Przyborowski.

82

Gol dla Vinety!
Strzelcem bramki samobójczej NORBERT DONDERA.

Pechowo do własnej bramki skierował futbolówkę NORBERT DONDERA i będzie nerwowo w końcówce meczu w Koszalinie!

74

Teraz swoją sytuację sam na sam z bramkarzem Vinety Wolin marnuje wprowadzony po przerwie na boisko Januszkiewicz!

68

Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Ginter, na boisku pojawia się Majtyka.

60

Godzina meczu za nami. W Koszalinie prowadzi Gwardia 2:0.

55

Strzelec dwóch goli dla Gwardii – Przemysław Brzeziański wychodzi sam na sam z bramkarzem Vinety i górą golkiper drużyny gości w tym pojedynku!

46

Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Grela, na boisku pojawia się Januszkiewicz.

46

Bez wątpienia póki co przeważają gospodarze, którzy kontrolują przebieg spotkania. Niebawem druga połowa w której liczymy na przebudzenie gości.

45

26

Najlepszy strzelec Vinety podchodzi do piłki, ale świetnie interweniuje Adrian Hartleb i nadal 2:0 prowadzą gospodarze!

25

Faul Sebastiana Gintera na Oskarze Fijałkowskim w polu karnym Gwardii. Sędzia wskazuje na 11. metr!

23

Gol dla Gwardii!
Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW BRZEZIAŃSKI.

Drugie trafienie tego zawodnika. Ograł jednego z obrońców PRZEMYSŁAW BRZEZIAŃSKI i pewnym strzałem pokonał golkipera Vinety. 2:0!

21

Niespodziewane uderzenie PRZEMYSŁAWA BRZEZIAŃSKIEGO z około 16. metrów i bramkarz Vinety musi wyciągać po raz pierwszy w tym meczu piłkę z siatki!