3 liga, grupa IV

Avia Świdnik – Karpaty Krosno

2:1

finał (2:1)

25.03.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Świdnik • Runda 21 • Info o zminach stanu (Adam Ka)

Po całkiem interesującym starciu Avia pokonuje u siebie Karpaty 2:1 i pnie się nieco w górę tabeli. Na dziś to wszystko. Zapraszamy do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Do usłyszenia. (22:44:16)

90

90

Zmiana w drużynie Avia Świdnik: z boiska schodzi Mroczek, na boisku pojawia się Starok.

88

Wojciech Białek znów miał szansę by wpisać się na listę strzelców, ale niepotrzebny drybling i utrata piłki.

85

Zmiana w drużynie Avia Świdnik: z boiska schodzi Bogusz, na boisku pojawia się Wołos.

79

Rzut wolny dla Avii. Dośrodkowanie skierowane do Krystiana Mroczka, który marnuje dogodną okazję na bramkę.

75

Patryk Czułowski próbuje strzału z dystansu po ziemi, ale interweniuje skutecznie golkiper Karpat i róg mają świdniczanie.

60

Bez zmian w Świdniku. Ciągle jednobramkowa przewaga gospodarzy. Do końca nieco ponad 30 minut.

55

Dobra okazja dla gospodarzy. Wychodzi na pozycje Wojciech Białek, który zamiast uderzać to próbuje dryblować rywali i zagrywa do Krystiana Mroczka, który marnuje szanse na zdobycie gola.

46

Zmiana w drużynie Avia Świdnik: z boiska schodzi Dykyy, na boisku pojawia się Bogusz.

46

Do przerwy w Świdniku całkiem niezły mecz. Czekamy z niecierpliwością na drugą połowę i dalszy przebieg meczu.

45

41

Gol dla Avii!
Strzelcem bramki WOJCIECH BIAŁEK.

Nie nacieszyli się goście tym remisem zbyt długo. Zagranie w pole karne do Roberta Kazubskiego. Ten zgrywa futbolówkę do WOJCIECHA BIAŁKA, który bez przyjęcia uderza i umieszcza piłkę w bramce po raz drugi w tym starciu!

38

Gol dla Karpat!
Strzelcem bramki DAWID CEMPA.

Szybki kontratak wyprowadzili przyjezdni. Zagranie do DAWIDA CEMPY, który pewnie pokonał Łukasza Gieresza i mamy remis w Świdniku!