Spotkania towarzyskie

Zawisza Bydgoszcz – Wisła Płock

1:3

finał (0:3)

23.01.2016, 13:00 • Stadion Miejski TKKF, Bydgoszcz • Info o zminach stanu (Artur)

Wisła po porażce w lidze rewanżuje się bydgoszczanom w dzisiejszym sparingu pewnie wygrywając 3:1. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com. (14:45:53)

90

80

Kolejny korner dla Wisły z którego nie powstało żadne zagrożenie, a do końca meczu pozostało 10 minut.

74

Przed szansą wprowadzony niedawno Łysiak, ale jego uderzenie zza pola karnego odbija bramkarz bydgoszczan.

70

Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Hiszpański, na boisku pojawia się Łysiak.

66

Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Sielewski, na boisku pojawia się Szymiński.
Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Rogalski, na boisku pojawia się Wlazło.

65

Gol dla Zawiszy!
Gospodarze zdobywają kontaktowe trafienie po strzale ŁUKASZA NAWOTCZYŃSKIEGO.

57

Żółtą kartkę otrzymuje Mroziński (Wisła Płock).

1:3

finał (0:3)

Gole: 65. Nawotczyński – 11. Reca, 36. Piotrowski, 45. Lebedyński

Kartki:   23. Kamiński (BDG) – 57. Mroziński (PLO)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 2:4.

Zawisza Bydgoszcz: I połowa: Węglarz – Kamiński, M'voto, Nawotczyński, Dedić – Panayotov, Mica, Drygas, Lewicki, Patejuk – Smektała II połowa: Węglarz – Jaskólski, M'voto, Stawarczyk, Nikita, Blazo – Kano, Dedić – Michalik, Baszak, Włosiński

Wisła Płock: I połowa: Kiełpin – Stefańczyk, Byrtek, Sielewski, Hiszpański – Rogalski, Wlazło – Piotrowski, Iliev, Reca – Lebedyński II połowa: Kaniecki – Stępiński, Sielewski (66 Szymiński), Radić, Hiszpański (70 Łysiak) – Mroziński, Rogalski (66 Wlazło) – Bąk, Łuczak, Jabłoński – Kubus