Puszcza Niepołomice – Unia Tarnów

2:2

finał (1:0)

23.01.2016, 11:00 • Wieliczka • Adam Delimat (@a_delimat)

Po wyrównanym spotkaniu Puszcza remisuje z Unią 2:2. Wynik meczu szybko otworzył Domański, w drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wrzosek, ale szybka odpowiedź Stepankowa sprawiła, ze spotkanie zakończyło się remisem. (12:43:35)

90

88

W środku pola faulowany Łyduch, od rzutu wolnego Puszcza.

86

Teraz niecelny strzał Sojdy. Przed nami ostatnie minuty tego spotkania.

2:2

finał (1:0)

Gole: 3. Domański, 73. Stepankow (kar.) – 59. Wrzosek, 71. Wrzosek

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Sobieszczyk – Barbus, Czarny, Garzeł, Mikołajczyk – Uwakwe, Reiman – Abramowicz, Domański, Wójcik – Piątek.
2.połowa: Staniszewski – Ł.Furtak, Lepiarz, Garzeł, Łączek – Kotwica, Testowany – Sojda, Łyduch, Gregorek – Stepankow.

Unia Tarnów: 1.połowa: Dybowski – Jamróg, Więcek, Witek, Gut – Nowak, Tyl, Hebda, Bury, Adamski – Biały. 2.połowa: Dybowski (60. Łazarz) – Jamróg, Pawlak, Kazik, Wójcik, Słabik, Wrzosek, Iwanek, Popiela, Zawrzykraj, Drozdowicz.