Zagłębie Sosnowiec – MFK Karvina

2:2

finał (2:0)

23.01.2016, 12:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Damian Apostolski

Spotkanie kończy się remisem 2:2. W pierwszej odsłonie oglądaliśmy wyrównywane spotkanie, w której dwie bramki zdobyli gospodarze. W drugiej połowie dominowali Czesi, którzy dwukrotnie pokonali Fabisiaka. (13:42:45)

2:2

finał (2:0)

Gole: 39. Fidziukiewicz, 41. Arak – 56. Glaser (kar.), 64. Duda

Zagłębie Sosnowiec: Pendrijic, Fonfara, Janosik, Markowski, Ninkovic – Ryndak, Dudek, Matusiak, Bajdur – Fidziukiewicz, Arak. 2 połowa: Fabisiak- Sierczyński, Sołowiej, Janosik, Udovicic, Kalwasiński (70. Czapla), Szydłowski, Wnuk, Mularczyk, Pribula, Paluchowski.
Zmiany: Fabisiak- Sierczyński, Sołowiej, Udovicic, Kalwasiński, Szydłowski, Wnuk, Mularczyk, Pribula, Czapla, Paluchowski.

MFK Karvina: Pindroch – Toth, Markovych, Puchel, Moravec, Urgel, Jurena, Sedlak, Janecka, Budinsky, Fiala. 2 połowa: Pindroch- Toth, Markovych, Linger, Vanek, Glaser, Jurena, Eismann, Janecka, Duda, Panak.

Zmiany: Linger, Vanek, Glaser, Eisman, Duda, Panak, Andrejko.