Spotkania towarzyskie

Zawisza Bydgoszcz – Wisła Płock

1:3

finał (0:3)

23.01.2016, 13:00 • Stadion Miejski TKKF, Bydgoszcz • Info o zminach stanu (Artur)

65

Gol dla Zawiszy!
Gospodarze zdobywają kontaktowe trafienie po strzale ŁUKASZA NAWOTCZYŃSKIEGO.

45

Gol dla Wisły Płock!
Tuż przed końcem pierwszej części gry płocczanie strzelają trzecią bramkę. MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI dobija piłkę po strzale w słupek kolegi z zespołu.

36

Strzelcem bramki DAMIAN PIOTROWSKI. Po dobrym podaniu Wlazły prowadzenie gości podwyższa Piotrowski.

11

Strzelcem bramki ARKADIUSZ RECA. Napastnik Wisły przelobował Węglarza i otworzył wynik spotkania.

1:3

finał (0:3)

Gole: 65. Nawotczyński – 11. Reca, 36. Piotrowski, 45. Lebedyński

Kartki:   23. Kamiński (BDG) – 57. Mroziński (PLO)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 2:4.

Zawisza Bydgoszcz: I połowa: Węglarz – Kamiński, M'voto, Nawotczyński, Dedić – Panayotov, Mica, Drygas, Lewicki, Patejuk – Smektała II połowa: Węglarz – Jaskólski, M'voto, Stawarczyk, Nikita, Blazo – Kano, Dedić – Michalik, Baszak, Włosiński

Wisła Płock: I połowa: Kiełpin – Stefańczyk, Byrtek, Sielewski, Hiszpański – Rogalski, Wlazło – Piotrowski, Iliev, Reca – Lebedyński II połowa: Kaniecki – Stępiński, Sielewski (66 Szymiński), Radić, Hiszpański (70 Łysiak) – Mroziński, Rogalski (66 Wlazło) – Bąk, Łuczak, Jabłoński – Kubus