2:2

finał (1:1)

26.02.2015, 21:05 • Karaiskakis Stadium, Piraeus • Sebastian

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne piłkarskie emocje z lajfy.com! (23:05:31)
Cztery gole obejrzeli kibice w Pireusie! Olympiakos dwukrotnie wychodził na prowadzenie i dwukrotnie pozwalał Dnipro na szybką odpowiedź. Po huraganowych atakach na początku meczu i golu Mitroglou gospodarze wydawali się być na właściwej drodze do zwycięstwa, a jednak zostali ostudzeni przez Fedetskiya. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1, a w drugiej połowie piłkarze Olympiakosu mieli ruszyć do huraganowych ataków. Nic z tego – swoją energię stracili na boiskową wojnę w środku pola, a po brutalnym faulu i czerwonej kartce dla Milivojevicia praktycznie stracili szanse na awans. W 90. minucie Dominguez dał im jeszcze raz prowadzenie, ale w doliczonym czasie odpowiedział Kalinić i spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Dnipro zagra dalej w Lidze Europy. Piłkarze z Grecji są w dołku, żegnają się z pucharami, a schodząc z boiska usłyszeli dziś głośne buczenie.

90+3

Nikola KALINIĆ - 2:2

90+2

Gol dla Dnipro!
Zmiennik – NIKOLA KALINIĆ strzelił mocno do bramki Roberto i tym samym przypieczętował awans Dnipro Dniepropietrowsk. Rozstrzelali się ponownie piłkarze w końcówce, a z promocji będą cieszyć się goście!

90

Doliczone 3 minuty.

Alejandro DOMINGUEZ - 2:1

90

Gol dla Olympiakosu!
Bramkę zdobył ALEJANDRO DOMINGUEZ, który zmylił golkipera i pewnym strzałem zamienił jedenastkę na gola!

89

Żółta kartka dla zawodnika, który sprokurował jedenastkę.

89

Autor gola dla Dnipro – Fedetskiy sfaulował w polu karnym Domingueza i jedenastka dla Olympiakosu!

88

Ładna akcja Dosseviego. Zwód, balans ciała i dośrodkowanie. Szkoda, że wprost na głowę jednego z obrońców Dnipro Dniepropietrowsk.

86

Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że druga połowa spotkania należy do szczególnie interesujących. Dnipro zbliża się dużymi krokami do awansu.

84

Bezus za Fedorchuka i komplet zmian w Dnipro – wykorzystany.

83

Godna odnotowania akcja Masuaku zakończona dobrą wrzutką. Na piłkę polował Mitroglou, ale nie zdołał oddać soczystego strzału głową. Jęk zawodu na trybunach!

Jedna z groźnych akcji Bruno Gamy.

81

Świetna interwencja Fedorchuka po uderzeniu z dystansu Domingueza. Obrońca Dnipro rzucił się szczupakiem i wybił "łaciatą" na róg.