Liga Europy UEFA

Club Brugge – Aalborg Boldspilklub

3:0

finał (1:0)

26.02.2015, 21:05 • Jan Breydelstadion, Brugia • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (22:56:36)
Koniec spotkania! Club Brugge KV pokonuje na własnej murawie Aalborg Boldspilklub 3:0 i wygrywa cały dwumecz aż 6:1, tym samym uzyskując awans do dalszej fazy Ligi Europy! W pełni zasłużone zwycięstwo najlepszej drużyny ligi belgijskiej!

90+3

90+2

Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Club Brugge. Ukarany został Dierckx.

90+1

Dodatkowe trzy minuty doliczył sędzia do dzisiejszego meczu.

90

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

89

Niecelne uderzenie De Fauwa sprzed pola karnego. Larsen wznawia grę.

87

Aalborg próbuje jeszcze zaatakować na bramkę Ryana i zdobyć honorową bramkę.

85

Uderzenie Silvy bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka przelatuje obok bramki Larsona.

84

Dierckx po raz kolejny na pozycji spalonej. Kolejna przerwa w grze.

83

Thomsen ukarany żółtą kartką po faulu na Dierckx.

82

Dierckx na pozycji spalonej. Akcja gospodarzy przymusowo przerwana przez arbitra.

80

Club Brugge z kolejną ofensywną akcją na połowie Boldspilklub.

78

Ostatnia zmiana w Club Brugge. De Bock wchodzi za Meuniera.

77

Kibice rozpoczynają fetę na trybunach. Coraz głośniejsze śpiewy.

75

I druga zmiana w Club Brugge. Występ kończy Vázquez. Jego miejsce zajmuje Silva.

75

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Dierckx wchodzi w miejsce Oulare.

Boli BOLINGOLI-MBOMBO - 3:0

74

Gol dla Brugge!
Bramkę zdobył BOLI BOLINGOLI-MBOMBO.

GOOOL! Kolejny gwóźdź do trumny Aalborgu. Małe zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał BOLI BOLINGOLI-MBOMBO, który pokonał leżącego już na murawie Larsena. 3:0 dla Club Brugge.