Liga Europy UEFA

Feyenoord Rotterdam – AS Roma

1:2

finał (0:1)

26.02.2015, 21:05 • Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam • Radoslaw Kliszewski

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje sportowe na Lajfy.com! Dobranoc! (23:24:17)
Mecz w pełni zasłużenie zwycięża zespół przyjezdnych! Roma od początku spotkania wykazywała większe chęci do gry i byli bardziej zdeterminowani by sięgnąć po komplet punktów i przepustkę do kolejnej rundy. Podopieczni Rudiego Garcii w bardzo dobrym stylu wypunktowali rywali, którym brakowało cierpliwości przy rozgrywaniu piłki na połowie rywala.

90+3

90+2

Gra na nieco dłużej zakotwiczyła na połowie Feyenoordu, piłka jest rozgrywana krótko w narożniku boiska przez drużynę gości.

90+1

Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Zespół Romy umiejętnie utrzymuje się przy piłce grając wszerz boiska.

90

Spotkanie potrwa dłużej o dodatkowe trzy minuty.

89

Gervinho urywał się Nelomowi, jednak obrońca gospodarzy w porę i czysto interweniował zatrzymują zawodnika Romy we własnym polu karnym.

88

Żółtą kartkę otrzymuje Paredes (AS Roma). Zmiennik w zespole gości ostro potraktował w lewym sektorze boiska Toornstrę.

87

Skorupski pewnym wyjściem i piąstkowaniem wybija futbolówkę z dala od własnego pola karnego! Piłka w posiadaniu gospodarzy, gra toczy się na połowie przyjezdnych.

86

Kongolo w zamieszaniu w polu karnym na wślizgu wywalczył kolejny korner dla swojego zespołu!

86

Zakotłowało się w polu karnym Romy po dośrodkowaniu Toornstry! Strzał z narożnika boiska został zablokowany, kolejny stały fragment gry zostaje wybity przez defensorów!

85

Łukasz Skorupski pewnie przerzuca uderzenie Toornstry z rzutu wolnego nad poprzeczką bramki! Groźny strzał zawodnika gospodarzy!

84

Zmiana w drużynie Feyenoord Rotterdam: z boiska schodzi Vilhena, na boisku pojawia się Achahbar.

83

Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Totti, na boisku pojawia się Paredes.

81

Gervinho złapany na pozycji spalonej! Gra przerwana, gospodarze mają stały fragment gry na własnej połowie.